Pizzeria PATRIZIO

Pizzerie Restauracje

Kowale/Bąkowo, Ordynacka 1

Slabo (1) Ogolnie pizza dobra i cena przystepna schody zaczynaja sie przy dostawie 1,5h... Kasia Nie polecam (1) Zamówiłam na wynos pizze oraz pierogi. Pierogi całkiem w porządku natomiast... Adam Polecam (1) Dobre jedzenie,w dobrej cenie. Kris
Bajka (1) Nie wiem stąd te krytykujace oceny. Jem w lokalu, biore na wynos, dowoz i... A Na poczatku okej, ale pozniej... (1) Na poczatku zapowiadało sie pysznie! Cena, czas oczekiwania wporzadku.... Michal na wynos (1) Długo czekałam na dostawę, rosół przesolony i bez warzyw BB Polecam na dowóz (1) Bardzo dobra pizza, dużo sera! Czas dostawy 20-30 min, fajne promocje, pizza... Kowal nie polecam (1) przeciętne jedzenie, drażniący grający telewizor (chyba, że ktoś chodzi do... trener nie polecam (1) niestety jakość pizzy pozostawia sporo do życzenia, mam wrazenie ,ze jest... Joanna pizza pizza pizza pizza pizza pizza pizza (1) pizza fatalna malo skladnikow od polowy kawalka suche casto jezeli ma to... pan dyrektor A miał byc dobry obiad... - NIE POLECAMY (1) Rodzinny obiad zupełnie nieudany. Zamówiliśmy 3 różne dania. 1. Danie... Rodzina z dzieckiem koneser - opinia (1) Już po samym wejściu w oczy rzucają się blade i chłodne ściany, klubowy blat... koneser szczerze nie polecam !! (1) Pierwsza i ostatnia moja wizyta w tej pizzerii. Devolail niestety... gość Ładny lokal, kiepska pizza (1) Ładny lokal, zaskakująco ładna łazienka, czysto i elegancko choc mało... Martini najlepsza pizza w Gdańsku (1) Pizze z Patrizio zamawiam od jakiegoś miesiąca, nie ma sobie równych przy... Marta Bardzo smaczna pizza (1) Często zamawiam pizzę z Patrizio. Jak do tej pory smakowo się nie zawiodłem.... Krystian Dieta cud - czyszczenie ! (1) Pierwszy raz zamówiłem od nich pizzę skuszony ulotką ze skrzynki. Ceny z... tomosz MARNE DANIA OBIADOWE (1) STANOWCZO ODRADZAM ZAMAWIANIE DAN OBIADOWYCH. KOTLET Z PIERSI Z SEREM... LAndes najlepsza pizza w Gdansku (1) Patrizio to moim zdaniem najlepsza pizzeria w Gdansku i okolicach.... Emi REWELACJA (1) Nie rozumiem poprzednich komentarzy. Jest świetnym rewelacyjnym miejscem na... klient