Patrycja - opinia

Z reguły nie piszę opini w internecie, jednak czytając negatywne i mało prawdopodobne zdania niektórych osób nie mogłam się powstrzymać. Zarówno ja jak i mój mąż, zamawiamy catering od 3 miesięcy, ja w celach zdrowotnych i dla urozmaicenia, On by trochę zrzucić. Szczerze muszę przyznać, ze jedzenie jest pyszne i spełnia swoje funkcje. Osoby, które piszą te brednie, albo chcą zrobić po prostu na złość, albo nie rozumieją fenomenu diety pudełkowej a zdrowa żywność i produkty typu super foods są dla nich czymś obcym.
My polecamy, życzę zdrówka !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Pani Patrycjo, bardzo dziękujemy za ten komentarz. Faktycznie, czasem sami przecieramy oczy ze zdumienia i zastanawiamy się, czy ktoś pisze na pewno o nas... To prawda, że konkurencja w tej branży jest duża, a część z niej woli walczyć z konkurencją niż pracować nad sobą. Tym bardziej jest nam miło, że postanowiła Pani podzielić się swoją opinią. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdecydowanie zgadzam się z opinią pani Patrycji.Dieta od Brokula jest bardzo dobra .Korzystałam z niej już kilka razy i napewno skorzystam w przyszłości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1