Diety od Brokuła

Catering dietetyczny

Rumia, Zakopiańska 1

Darek - ocena (1) Porcje wyraźnie są mniejsze niż były. Klient zdobyty, czas na cięcia. Tak to... Darek Edyta - ocena (1) Smaczne, różnorodne posiłki. Dowóz bezproblemowy. Dieta standard różnorodna.... Edyta ANNA - ocena (1) Do zamówienia wkradł się błąd... Sposób jego naprawienia to koncert... ANNA
Miki - ocena (1) W tym przedziale cenowym jeden z lepszych Miki Klaudia - ocena (1) Lece drugi rok z brokułem. Dobry catering w spoko cenie z ogromnym wyborem... Klaudia Paweł - ocena (1) Jedzenie smaczne, dostawy bez problemów, BOK sprawnie odpisuje. Często... Paweł Julka - ocena (1) Zamawiam nieprzerwanie 10 miesięcy i jak dla mnie w tej cenie lepszego... Julka Paweł - ocena (1) Zamawiałem 2 lata temu i wróciłem po przerwie i musze przyznać, że Brokuł... Paweł Julia - ocena (1) Przez ostatni miesiąc korzystałam z cateringu w wersji wege. W tej chwili... Julia Anna - ocena (1) Niesmacznie, słabe produkty ,powtarzalność menu. Nigdy więcej , totalna... Anna Anonimowy - opinia (1) powiem tak na początku cateringu było wszystko fajnie jedzenie dobre porcje... Anonimowy Wiktoria - opinia (1) Bardzo smaczne jedzonko, desery od brokuła silnie uzależniają i ciężko się od... Wiktoria Piotr - opinia (1) Zamawiałem jakoś rok temu na miesiąc i było średnio. Po roku wróciłem i... Piotr Bartosz - opinia (1) Dużo rodzajów diet, smaczne posiłki i cenowo rewelacja. Bartosz Karol - opinia (1) Zamawiam nieprzerwanie od 8 msc-y i jestem zadowolony. Posiłki są okej, nigdy... Karol Kasia - opinia (1) Smaczne potrawy w wystarczającej ilości. Jedna z niższych cenowo, mimo to... Kasia W - opinia (1) Korzystam od 2 lat, z 3 miesięczną przerwą. Diety slim 2500 kcal później 2000... W Katarzyna - opinia (1) Jedzenie niesmaczne, słone, ale najgorszy jest jego wygląd.... Katarzyna Kasia - opinia (1) Dostawa spoko,kontakt ok,smak... Kasia Monika - opinia (1) Jestem po pierwszym tyg , bardzo smaczne jedzenie , mam 1200 kcal i nie... Monika