Paulo Gelateria

Lodziarnie Kawiarnie i herbaciarnie

Gdańsk, Podwale Staromiejskie 96/97

Piotr - ocena (1) Nasze ulubione lody w Gdańsku Piotr Robert - ocena (1) Lody jak zwykle bardzo smaczne, jednak cena za gałke 7,5PLN to przesada (tym... Robert Dagmara - ocena (1) Moja ulubiona lodziarnia! Dziękuję za otwarcie nowego lokalu na Letnicy! Dagmara
Damian - ocena (1) Najlepsze lody jakie jadłem ! Damian Rz - ocena (1) Czekolada w rożku robi robotę Rz Ala - ocena (1) Lody jak zawsze przepyszne. Za każdy razem kiedy jesteśmy w Gdańsku wybieramy... Ala Łukasz - ocena (1) Olej z pestek dyni wymiata! Łukasz Ola - opinia (1) Smaczne lody, chyba najlepszy smak mascarpone ze słonym karmelem Ola Traka - opinia (1) pyszzzne lody ! Traka Agnieszka - opinia (1) rewelacja! Miałam okazję spróbować kilku smaków - i absoltunie wszystkei były... Agnieszka magda - opinia (1) najlepsze lody w gdańsku (olej z pestek dyni - najlepszy smak !) oraz pyszna... magda Mariusz - opinia (1) Jedna z najlepszych lodziarni w 3-mieście. Mariusz Dave - opinia (1) Najlepsze lody w GD. Przydałyby się tylko dłuższe godziny otwarcia,... Dave Najlepsza lodziarnia! niepowtarzalne smaki :) (1) Wyjątkowe lody o niepowtarzalnych smakach to wyzwanie, bo jest mnóstwo... Julita Nie ma lepszych lodów w trójmieście!!! (1) Nie ma lepszych lodów w trójmieście!!! Ja Martyna - opinia (1) Najlepsze lody, jakie kiedykolwiek jadłam. Super smaki. Obsługa jednak... Martyna Zbigniew - opinia (1) Bardzo dobre lody wykonywane z naturalnych składników, gorąco polecam. Warte... Zbigniew Apokalips - opinia (1) Najpyszniejsze i naturalne lody. Uwielbiam Apokalips WP - opinia (1) Za czekoladę nalewaną do rożków daję zdecydowaną 5! WP Natalia - opinia (1) Najlepsza lodziarnia w Gdańsku Natalia