Paulo Gelateria

Lodziarnie Kawiarnie i herbaciarnie

Gdańsk, Podwale Staromiejskie 96/97

Najlepsze lody w Gdańsku (1) Paulo to zdecydowanie mój faworyt w Gdańsku. Próbuję lodów rzemieślniczych w... Magda Najlepsze lody w 3city (1) Zdecydowanie najlepsze lody w Trójmieście! Często zaglądamy i... Karma lody oreo (1) Bardzo dobre lody!!! Długo szukałam smaku podobnego do Plombiru (ukrainskie... klientka
Dla mnie najlepsze lody w 3 citi (1) Polecam wszystkie smaki lodów w Paulo!! Pistacja to wogole wyznacza jakiś... Justyna Mega lody, pyszna kawa (1) Warta polecenia lodziarnia. Przepyszne lody, super wnętrze, dobra kawa.... AM Fantastyczne lody (1) Jak lody jem od kilkudziesięciu lat, to tak dobrych nie miałem okazji jeszcze... sobmar Rozczarowana (2) Nastepna lodziarnia, która skreślam. Byłam po raz pierwszy i bardzo się... Iwona Miejsce dla mam! (1) Byłam dziś pierwszy raz, bardzo dobre lody i kawa(jedliśmy 5 smaków... Malvi Paula - opinia (1) Mega plus za nietypowe smaki obok smaków tradycyjnych. Gruszka z gorgonzola... Paula Polecam (1) Pierwsza wizyta w tej lodziarni , smaki zaskakujące , czekolada do każdego... Arek pyszne lody w oryginalnych smakach (1) przepyszne lody które można zjeść i w tradycyjnych smakach i w takich bardzo... gosia