Paweł Adamowicz o rozwoju Gdańska. Zaczął kampanię wyborczą?

Opinie do artykułu: Paweł Adamowicz o rozwoju Gdańska. Zaczął kampanię wyborczą?.

17 tys. mieszkań, siedem nowych parków, 178 obiektów usługowych powstało w Gdańsku przez ostatnie cztery lata - wyliczał w środę Paweł Adamowicz, który w ten sposób podsumowywał swoją czwartą kadencję na stanowisku prezydenta Gdańska. Zaprzeczył jednak, by było to jednoznaczne z jego startem w kolejnych wyborach.W środę, w nieprzypadkowym miejscu, bo w siedzibie Amber Expo, które znajduje się tuż przy stadionie PGE Arena, prezydent Paweł Adamowicz wyliczał, jak zmienił się Gdańsk w latach ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Symbolem niegospodarności Gdańska jest boisko dla piłkarzy RFN w starej Oliwie

To, co z tym robiono może się przyśnić jako koszmar. A zadłużenie miasta, to pikuś?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hela - idź do przyjaciela

tak smucisz że niedługo się przewrócisz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Powinien by zakaz bycia prezydentem powyżej dwóch kolejnych kadencji

Nie pojmuję jak można głosować na Adamowicza, przypomnijcie sobie zdjęcia z lotniska jak ciągnie z kolegami samolot Amber Gold. Przede wszystkim powinien być ustawowy zakaz dla samorządowców i posłów pełnienia funkcji nie dłużej niż 2 kolejne kadencje, tak zrobiono ustawowo dla członków rad nadzorczych w spółdzielniach mieszkaniowych, tak jest w odniesieniu do prezydenta kraju. Władza zbyt długo sprawowana uderza do głowy, nie ma mocnych.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dajcie Kogos nowego

to nudne Pawło "Pawełek ma tyle siana ze mu starczy dajcie innym szanse :-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

janek

gdansk jest nudny ja paier toaletowy . czemu starowka est zamykana o 22 i niema w niej zywego ducha wszytskie duze firmy wyniosly sie poza gdansk
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

I mam zmienić to towarzystwo na inne skorumpowane?

Po tym przynajmniej wiem czego się spodziewać. Inni zaraz zaczną budować pomniki za miejskie pieniądze, czy oddawać kasę Kościołowi. Dziękuję bardzo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

i urzedasow !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z-cy

Może być Adamowicz tylko jak najszybciej należy zmienić zastępców.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Daj spokij. To ja wole budynia od gryzonia. Pracowalem w gdyni dwa lata i nie chce tam wracac...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kazdy komuch to dramat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idz i oddaj niewazny glos - nie siej defetyzmu. W drufiej turze bedziesz mial wybor pol na pol. Zostajac w domu wybierasz Budynia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A nie... EcS - czyli 300 mln w bloto + kilkanascie CO ROKU. To najwiekszy problem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szadolki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z checia. Tylko kto mi kredyt da?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

16900 mieszkań ....

i po co tyle jak prawie nikogo na nie nie stać !!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

kto wywodzi się -

PEŁO TO OBECNIE OBCIACH !!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2