Budowa domu w cenie mieszkania. Swoje 70 m2 zamieniłem na 125 m2. Zdecydowałem się na firmę Inhom ponieważ od początku do końca koszty budowy domu były przejrzyście przedstawione. Wszelkie formalności związane z budową były od początku do końca wykonane przez Inhom. Zdecydowałem się na dom pasywny aby możliwie zminimalizować  koszty utrzymania. Ogrzewanie domu i ciepłej wody całkowicie odbywa się za pośrednictwem energii elektrycznej. I tak przy czteroosobowej rodzinie rachunki za prąd (ogrzewanie domu i wody, gotowanie i pozostała energia el.) wynosiły przez ostatnie 2 lata średnio 5250 zł rocznie. W przyszłości planowany jest montaż modułów fotowoltaicznych, które pozwolą aby dom stał się prawie całkowicie niezależny energetycznie.

Okres budowy domu udało się zamknąć z minimalnym opóźnieniem. Powodem była zmiana dostawcy okien przez inwestora czyli przeze mnie. I tu pochwała dla organizacji pracy ekipy firmy budowlanej Inhom. Od razu po instalacji okien były realizowane kolejne prace budowlane. Państwo Kupść doradzali podczas całego procesu budowy, byli bardzo komunikatywni oraz pomocni w wyborze różnych technologii energooszczędnych tj. np. boilera czy rekuperatora.