Paweł Kuźma - opinia (1) Budowa domu w cenie mieszkania. Swoje 70 m2 zamieniłem na 125 m2.... Paweł Kuźma Firma nie otwarta na nowe rozwiązania (2) Posiadałem projekt indywidualny domu energooszczędnego od renomowanej... Mateusz Dom pasywny (2) Z pełnym zaufaniem, bo: profesjonalnie, rzetelnie, uczciwie, fachowo, zgodnie... Agnieszka i Darek
Dom zeroenergetyczny (1) Witam! Napiszę krótko. Parterowy dom jednorodzinny powstał w rok od momentu... Wojciech Grabowski Polecamy firmę INHOM! (1) Współpraca z firmą INHOM od początku przebiegała wzorowo. Przed rozpoczęciem... Weronika i Wojciech Radziwon Dom, który nie ma komina :) (1) Z mężem od dawna nosiliśmy się z zamiarem budowy domu. Po długich analizach i... Marzena Dom 160m2 (1) W 2013 roku wraz z żoną zleciliśmy projekt i budowę domu firmie Inhom. Dla... Radek Polecam! (1) W 2013 roku razem z mężem szukaliśmy firmy, która wybudowałaby nam... Aleksandra i Dariusz Dom bez komina (1) Moja siostra razem z mężem zleciła budowę domu energooszczędnego firmie... Beata Dom wg projektu "Tani & Niezależny" (2) Długo zastanawialiśmy się z Żoną nad wyborem odpowiedniej firmy, której... Sławomir Polecam firmę INHOM (1) Jeżeli budować dom to tylko z firmą Inhom. Firma pomagała we wszystkich... Andrzej z całą odpowiedzialnością polecam! (1) polecam usługi tej firmy w 100% - moje 100 letnie mieszkanie zostało... Marianna Budowa domu (1) Od pół roku mieszkam w domu wybudowanym przez firmę Inhom. Jestem bardzo... Izabela Budowa domu energooszczędnego (3) Zlecając zarządzanie procesem naszej budowy firmie INHOM, zaoszczędziliśmy... AZ Remont mieszkania (1) Zleciłam prace remontowe tej firme i jestem zadowolona. Prace zostały... Dori81 remont lokalu (1) Miałam okazję skorzystać z usług firmy INHOM. Prace zostały wykonane... Natalia