wielka ulga (1) Z wrastającym paznokciem mojej mamy walczyłyśmy od wielu lat w kilku... córka z mamą Serdecznie polecam :) (1) Profesjonalna obsługa, przesympatyczna atmosfera, zabiegi - rewelacja!... Kasia PediKos - najlepszy gabinet (1) Z czystym sercem polecam gabinet PediKos - super zabiegi - dobrze wykonywane... Kaja
super salon (1) Super,super,super. Profesjonalne podejście do klienta. Dbałość o informowanie... monia Musisz tam koniecznie zawitać!!! (1) Nieziemsko przyjazna atmosfera, klimatyczne, kameralne miejsce z fachową... Marta Fajne, normalne miesjce (1) Trafiłam na Słowackiego z kuponem z zakupów grupowych, bez przekonania, bo... Kot Monika-opinia (1) Nie pierwszy raz korzystałam z pedicure, aż wreszcie znalazałm to czego tak... Monika REWELACJA na 6+!!! (1) Szczerze Polecam gabinet! Świetna i bardzo profesjonalna obsługa i miła... edi Najlepszy gabinet w trójmieście ! (4) Bardzo miła atmosfera Pani Lidka i Pani Emilia to wspaniałe osoby . Jestem... M Jedyny taki gabinet (2) Rewelacja. Fachowa obsługa, profesjonalny sprzęt. Cenne porady i wskazówki w... MonikaT Zdecydowanie polecam... (2) to jest jedyny gabinet z usług którego skorzystałam i zamierzam... Basia Nie ma lepszego Gabinetu w Tr ójmieście... (2) Zawsze profesjonalna obsługa, miła atmosfera, zainteresowanie klientem,... Aneta Polecam (2) Z czystym sumieniem polecam Lz Gabinet za profesjonalizm, miła obsługe,... Aniak :) - opinia (2) Świetna obsługa, gabinet i atmosfera! gorąco polecam! :) :) Świetny gabinet! POLECAM! (2) Pani Emilia robi wspaniale masaze, w koncu przestały bolec mnie plecy a przy... Oliwia Żannetka - opinia (2) jestem super zadowolona z zabiegow na twarz w koncu pani Emilia uspokoiła... Żannetka Maja - opinia (2) Jestem super zadowolona z zabiegów na twarzy, w końcu pani Emilia uspokoiła... Maja Po prostu rewelacja!!! (2) Najlepszy gabinet jaki do tej pory odwiedziłam. Peeling kawitacyjny wykonany... Marta Najlepszy gabinet w Gadańsku! (2) Polecam ten gabinet!! Choć bardzo mały to przytulny, a pani Lidka wykonująca... Weronika Profesjonalna usługa - perfekcyjna obsługa - domowa atmosfera (2) Korzystałam z usług wielu kosmetyczek, ale moimi stopami w tak profesjonalny... Bogusia