Aleksander - opinia (1) Bardzo pozytywne wrażenia. Pani Annie z powodzeniem udało się uporać z... Aleksander K.D.Z. - opinia (1) Bardzo ciepłe i przytulne miejsce. Chodzę do Pań regularnie od dwóch lat i... K.D.Z. Kasia - opinia (2) Pani Lidia niesympatyczna i niezadowolona z mojego powrotu, ceny wysokie, po... Kasia
Danuta - opinia (2) Miałam przyjemność, choć problem z którym przyszłam do gabinetu wcale taki... Danuta Joanna - opinia (1) Witam. Pani wykonującą zabieg rekonstrukcji paznokcia była bardziej zajęta... Joanna Joanna Ch. - opinia (1) Bardzo miła i przyjemna atmosfera,fachowa obsługa ,miejsce godne polecenia Joanna Ch. Julia - opinia (2) Bajka! Dostałam termin odrazu. Pani podolog przywitała mnie niesamowita... Julia Anna - opinia (1) Profesionalizm, dokładność, delikatność, czystość to cechuje ten gabinet... Anna Polecam także dla starszych osób (1) 30.10.2019 na godz. 10 zamówiłam domową wizytę do z trudem poruszającej się... Alicja Eryk K. - opinia (1) Pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta. Przyjemna atmosfera... Eryk K. A.R. - opinia (1) Zdecydowanie polecam. Pani ma ogromną wiedzę, wytłumaczy, opowie o zabiegach.... A.R. Polecam (1) Wielkie podziekowania dla pani Lidii, uratowała moj palec z wrastajacym... Janina Pani Lidia to najlepszy podolog! (1) Od lat jestem klientka u Pani Lidii, jestem baaaardzo zadowolona! Jest... Karolina Polecam! (1) Bardzo profesjonalne podejście do problemu, miła atmosfera, wszystko na plus!... Paula Polecam ! (2) Z usług gabinetu i Pani Lidii skorzystałam przełamując wieloletni wstyd i... Monika Gorąco polecam (2) Po kilku wizytach problem z wrastającym paznokciem ustąpił! Nie warto tracić... Mateusz Super fachowiec (1) Pani Lidia jest znakomitym fachowcem z ogromna wiedzy i swietnym podejsciem... Marzena Polecam! (1) W gabinecie skorzystałam z usług zarówno specjalistycznego pedicure'u ( w... Joanna zadowolona klientka (1) super gabinet polecam! jesli masz jakies odciski, brodawki itp. okropne... Edzia CUDOWNY GABINET (1) Profesjonalizm w każdym calu zabiegi wykonywane starannie ceny przystępne KasiA