Piotr A. - ocena (2) Mam przyjemność współpracować z zespołem Penty od kilku lat, gdzie wspólnie... Piotr A. Teresa malec - ocena (1) Współpracuję z Firmą od wielu lat i nigdy nie miałam problemu z obsługą... Teresa malec bcyBMauPWXDCqVL - ocena (1) qlpjixDcFNAVRdn bcyBMauPWXDCqVL
Jakub Mucha, Infinity - ocena (1) Brawo za podjęcie do klienta i profesjonalizm w dostarczaniu usług... Jakub Mucha, Infinity Monika - ocena (2) Współpraca z Pentą oznacza pełen profesjonalizm, rzetelne podejście do... Monika Jarek - ocena (2) Firma PENTA dostarcza do mojej firmy oprogramowanie do backupu danych. Bardzo... Jarek Katarzyna Bis - ocena (2) Z Pentą współpracuję od wielu lat. Zawsze mogę liczyć na ich profesjonalizm i... Katarzyna Bis Rafał B. - opinia (2) Firma Penta jak zawsze stanęła na wysokości zadania. Jestem klientem od 25... Rafał B. Kuba - opinia (1) Jeżeli szukasz najlepszego wsparcia it, skorzystaj z usług informatycznych... Kuba Dawid Szmigiel - opinia (1) Polecam Pentę jako dostawcę rozwiązań symfonia ERP. Będę wdzięczny jak... Dawid Szmigiel Krzysztof Solarski - opinia (2) 20 lat współpracy pozwoliło mi poznać Pentę z jak najlepszej strony.... Krzysztof Solarski Reszka Rafał Kurier Transport sp. z o.o. - opinia (1) Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej obsługi informatycznej firmy - polecam... Reszka Rafał Kurier Transport sp AP - opinia (1) Korzystam z usług Penty od dłuższego czasu bardzo szybka pomoc odpowiednio... AP Leszek Kułak dyrektor Prim Jet Color Sp. z o.o. - opinia (1) Bardzo profesjonalnie i szybko uzyskaliśmy pomoc w zainstalowaniu serwera MS... Leszek Kułak dyrektor Prim Jet C Patrycja - opinia (1) Zakupiliśmy za pośrednictwem firmy Symfonie. Wdrożenie bez zarzutów, pełne... Patrycja Anastazja - opinia (1) Wsparcie informatyczne firmy Penta pozwoliło nam na zaangażowanie wszystkich... Anastazja Andrzej Rodzin - opinia (1) Od kiedy korzystamy z outsourcingu IT w Penta, skończyły się kłopoty z... Andrzej Rodzin International School of Gdańsk - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi firmy Penta, w kluczowym... International School of Gdańsk Tomek K. - opinia (1) Dziękuję za ostatnie 10 lat współpracy. Tomek K. Zadowolony klient:) - opinia (1) Realnie kompleksowa Obsługa,. Indywidualne podejście do potrzeb klienta.... Zadowolony klient:)