Tomek - opinia (1) Dramat. sucha pizza i mało składników. nie polecam. Tomek Krystyna - opinia (1) Jak czytam te wczesniejsze komentarze to nie wiem czy sie smiac czy plakac. A... Krystyna Patryk - opinia (1) Pyszna PIZZA jestem stałym klientem mają w menu tylko PIZZE ale może to i... Patryk
rm - opinia (1) Bardzo drogo, mało składników, które są bardzo słabej jakości, a do tego... rm Tragedia - Nie polecam! (2) Niestety, pomimo tego, że byliśmy stałymi klientami i zawsze polecaliśmy... Byli klienci Świetna pizza !!! (1) Dużo, dobrze, smacznie :) Śmiało polecam. Dobra pizza na duży apetyt. Darek Pepe rudniki (1) zawsze ta pizze chwalilem ale od dwóch dni z rzędu jest do d*py w pół... anonim Doskonale (1) Pierwszy raz w życiu zjadłem pizze która smakowała jak domowa a i w domu... Marcin Nowak Dobra na mega głód!! (1) Jak to kazdy facet po pracy lubi zjesc cos konkretnego. Nie zawsze chce sie... Poleciciel Świetna pizza polecam (1) Nie ma smaczniejszej pizzy w tej części miasta szczerze polecam Michał Najlepsza! (1) Korzystałam kilka razy ale teraz już będę stałą klientką! Najlepsza! Jest moc! Maria Wszystko ok (1) Bardzo smaczna pizza. Czas oczekiwania też dobry . Godzina w piątek o 17 to... Henio raz lepiej raz gorzej (1) Pizza broni się smakiem, jest wiele rodzajów. Niestety, jest dużo minusów -... ktos Nie polecam (1) Planowalismy dziś zamowić 25 pizz do firmy.Zadzwoniliśmy o godz 12 w celu... Hania Polecamy jedna z lepszych w Trójmieście (2) Naprawdę pyszna pizza, ciepła, składniki świeże, akurat tyle ile potrzeba,... E. Nie polecam (1) Pizza bez smaku,po kawałku nie miałam ochoty na kolejny..czekałam ponad... Patrycja Pizzeria bardzo mocno się zepsuła!!! (1) Mieszkam w okolicy i często zamawiam, przyzwyczaiłem się nawet do... Były-częsty klient