Zbigniew wysaków-Chrybojedów - opinia (1) Smaczna to mało powiedziane,palce lizać najlepsza pizza jaką jadłem,polecam. Zbigniew wysaków-Chrybojedów arek - opinia (1) Wszystko w porządku , pizza smaczna ceny przystępne, poecam. arek Sławomir - opinia (1) Super pizza w super cenie :) polecam Sławomir
Bardzo smacznie polecam (1) Pizza bardzo smaczna, nie żałują skaldnikow. Szybka dostawa! Aga Smacznie (1) Pizza bardzo smaczna ;) aczkolwiek niestety zimna . Pan M Błyskawiczna dostawa, ciut więcej składników (1) Jestem bardzo zadowolona. Zamówiłam pizzę przed 21 przez pizzaportal. Po tym... lili nie polecam! (1) Skład sałatki niezgodny z opisem na stronie. Z rozmowy z Panem... k. Zawsze spoko (1) wracam często, bardzo dobra pizza, na jakies 50 zamówień tylko raz miałam... Aneta :) (1) Pizza pyszna ale żałują składników , co do obsługi to miałem okazję przekonać... Klient paty (1) Jak dla mnie Najlepsza i najtańsza w Gdyni :) jedyna wada ze na witaminowe... paty Halo rukola?! (1) Pizza jest ok. Fakt, trochę długo się czeka ale warto. Jedyna rzecz która... Daria Ciekawie (1) Dobra pizza, miła obsługa i REWELACYJNA muzyka z tv :) dejw PYSZNOŚCI (4) Pyszności!!! Już dawno nie jadłam tak dobrej pizzy, o niebo lepsza niż np. w... Aga Nie jestem zadowolona (1) Zamawiałam pizzę z Pepe kilka krotnie i problem w tym że tam zależy kto ją... Niezadowolona Mega wypas (1) Poprostu wypas na maxa. Super pizza, mega wesoła obsługa i rabat dla... Jarosław no niestety (1) ceny jak za włoską, a jakość mierna... nie polecam. Ciasto słabe, składniki... ja Niesamowita! (1) Obsługa genialna, Pizza świetna, różnorodne menu, Jakość potraw świetna,... Aderioshon Pycha :) (1) Pizzeria super, fajne ciekawe menu, dużo świeżych składników, szybka dostawa,... Malediwy Jest dobrze (1) Szybka dostawa, pizza smaczna, sporo dodatków. Bardzo smakowały mi sosy,... asd OK (1) W piątek 13 grudnia przypadkowo tam trafiłem. Zapytałem się o coś jarskiego.... teejay