Niemila obsluga (1) Bardzo niemila obsluga telefoniczna , pani Ula przez telefon jest chamska i... Damian świetna pizza, świetny lokal (1) polecam pizzerie! najlepsza w Trójmieście! pyszne ciasto, świeże warzywka, do... Ihmeteko SUUUPER!!! (1) Świetna pizza-świeżutka, smaczniutka No i obsługa-znakomita-uśmiech na... ROBAK-A
Najlepsza pizza w 3mieście (1) Jeszcze nigdy nie jadłem tak dobrej pizzy na wynos, a przetestowałem już... Bartek Maja i Rafał - opinia (1) Mega pozytywnie. W zyciu nie zamawialismy poprzez tak mila obsluge na... Maja i Rafał polecam (1) poprostu bajka dużo składników miła obsługa robcio Polecam (1) Dobre ciasto, miła obsługa i przystępne ceny. Czegóź chcieć więcej??... Klientka najlepsza pizza jaką jadłam!! (1) Pizza pyszna ciasto cienkie wypieczone idealne! bardzo duża ilość składników,... Aneta Naprawdę dobra pizza! (1) Nie znałam zupełnie tej siedzi pizzerii, jednak jadąc ul. Morską mignęła mi... Luna nie polecam (1) pizza niedopieczona, ciasto plywalo, jesc sie nie dalo marta