Peperino

Restauracje Pizzerie Burgery

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 280

Aga - ocena (1) Też nie polecam tego miejsca.Kilka razy już tam byłam i zawsze coś jest nie... Aga Pani X - opinia (1) Moje wrażenia z restauracji są negatywne. Organizacja lokalu słaba. 2 x... Pani X impreza okolicznościowa (1) Dziękujemy za pięknie przygotowaną uroczystość komunijną z ostatniej soboty.... Jowita
1 pieczarka na całą pizze... (1) Bardzo słaba pizza. chyba dali tylko 1 pieczarke na całą pizze. Reszta... Autors Bardzo przyjemne miejsce (1) Nieco dziwią mnie negatywne opinie poniżej. Restaurację odwiedzam średnio dwa... Adam Przeciętnie (1) Obsługa w porządku, bez szału, ale i bez dramatu. Menu dość ubogie, co... M. Klimat ok ale skąpo w daniach (1) Dzisiaj byliśmy tam z paczką znajomych na obiedzie, dania ogólnie ok chociaż... Kryla Nix - opinia (1) Nie polecam. Obsługa sie strasznie ociąga. Zamowione przez nas dania otrzymał... Nix Super miejsce na organizację imprez, (1) Do Restauracji Peperino zaprosiłam znajomych na urodziny i nie zawiodłam się.... Ewa S. z Trójmiasta Wielka szkoda (1) Miejsce jak najbardziej nadaje się na rodzinny obiad z dziećmi, ale jeśli... Ola Nieporozumienie (1) W restauracji byliśmy na niedzielnym rodzinnym obiedzie. Mega porażka. Dawno... Klient miłe zaskoczenie (1) Ciekawy punkt na mapie nadmorskich restauracji. Zamówiliśmy pizzę i papardele... Bywalec restauracji Pomimo ładnego wystroju (3) i klimatu panującego w środku klimat obsługi i dania podanego odbiega od... zniesmaczony Fajne miejsce nad morzem (1) W Peperino byliśmy z mężem już kilka razy. Mąż za każdym razem zamawia pizzę... aga_i_marcin Polecam (1) Jedno z lepszych miejsc w pasie nadmorskim. Szkoda, że wielu pseudoturystów i... Darek Polecam. (1) W Peperino byłam nie raz. Miła atmosfera. Idealne miejsce na spotkania -... Elf Najgorsza knajpa w jakiej byłem (1) Gdyby nie fakt, że byłem głodny i nie chciało mi się szukać kolejnej... M Katastrofa (1) Zamówiłem zupę rybna dostałem wodę z koperkiem. Niech kucharz przejdzie się... Obb Jedno wielkie nie polecam (1) Często biegamy obok Peperino, po remoncie pojawił się piec (uwielbiam pizzę z... monika Świetne miejsce nad samym morzem (1) Wybrałam się z mężem na obiad to tawerny nadmorskiej - a tu niespodzianka.... Agnieszka