Percuro Stomatologia

Stomatolodzy Protetycy Stomatolodzy dziecięcy Implanty

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 11A/0

Maria - opinia (2) Wiedza i doswiadczenie dra Wozniaka, wyposazenie gabinetu, sposób wykonywania... Maria A. - opinia (2) Polecam. Szybko, bezboleśnie, pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście... A. A - opinia (2) Pełen profesjonalizm i uwazność na pacjenta A
Franciszek Lach - opinia (1) Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, przytulny i czysty. Lekarz bardzo... Franciszek Lach Pełen profesjonalizm (2) Gorąco polecam! Do Pana Wojciecha chodzę już od wielu lat i zawsze wszystko... Kamil Rewelacja (1) Świetna obsługa, jakość, profesjonalizm. Ceny odpowiednie. Trochę długi czas... Sebastian Zdecydowanie polecam (2) Jestem pacjentka doktora Woźniaka od wielu lat, trafiłam zachęcona dobrymi... Rea PAn Wojtek jest nr 1 (1) Witam. Do Pana Wojtka razem z mężem chodzimy już dobrych kilka lat. Chodzi... m.s Polecam (1) Byliśmy z córką. Plomba w 20 minut. Córka (4 lata) uśmiechnięta. Kolor plomby... bk swietny dentysta - polecam (2) jestem zachwycona. dzis mialam ostatnia z serii wizyt u dra Wozniaka i moge... Marysia stanowczo polecam (1) Stanowczo polecamy gabinet stomatologiczny Percuro za profesjonalne... Alicja Polecam! (1) Bardzo polecam, korzystałam z usług doktor Katarzyny Kasal, ale jestem pewna,... Kieł Gorąco polecam ten gabinet! (1) Jest to gabinet prowadzący usługi najwyższej jakości za b.przystępne ceny.... Maciek Świetny gabinet (1) Polecam zarówno doktora Waźniaka jak i doktor Kasal :) lfdi Zdecydowanie polecam ten gabinet. (1) Leczyłem zęby u dr Kasal i jestem w pełni usatysfakcjonowany. Bardzo... Adam Polecam z czystym sumieniem. (1) Bardzo dobra opieka stomatologiczna, milo, profesjonalnie i w przystępnych... M. gosia - opinia (1) W Gabinecie PERCURO przyjmuje rowniez bardzo mila i sympatyczna pani. Nie... gosia POLECAM (1) GORĄCO POLECAM DR WOŹNIAKA, DLA BOJAŹLIWYCH I DZIECI SZCZEGÓLNIE. MIŁY,... LUSIA Pełen profesjonalizm. (1) Nic dodać nic ująć-wszystko podoba mi się w tym gabinecie. Chodzę tam z... dolcevita