Kacper - opinia (1) Jestem zadowolony z usług tej firmy jeżeli chodzi o doradztwo zawodowe.... Kacper Julia - opinia (1) Hanna jest niesamowitą, pełną energi pewną siebie osobą Julia Paweł Michta - opinia (1) Bardzo wartościowe szkolenia, świetna atmosfera. Zdecydowanie w moim stylu.... Paweł Michta
Kamil - opinia (1) Polecam, w trudnym czasie epidemii Perfect Consulting pomogło mi szybko... Kamil Meg - opinia (1) Uczestniczyłam w ostatnich dniach otwartych w Perfect Consulting. Chciałabym... Meg Wiesława Ruda - opinia (1) Byłam w firmie Perfect Consulting na dniach otwartych. Doskonała i... Wiesława Ruda Spawacz - opinia (1) Bardzo profesjonalna agencja pracy. Podchodzą jak do człowieka do kandydata,... Spawacz Satysafakcjonująca współpraca (1) Dzięki firmie pracuje teraz w świetnym miejscu. Zaoferowali mi inną ofertę... Magdalena Usługi godne polecenia (1) Usługi godne polecenia Edward szkolenia w Trójmieście (2) część ludzi z naszej firmy skorzystała z cyklu szkoleń w Perfect Consulting,... usatysfakcjonowany uczestnik