roksana - opinia (1) Nigdy w życiu nie skorzystam z usług tej firmy z powodu chamskiego i... roksana Marcel - opinia (1) Gorąco polecam Perfect look garage w pruszcz gdańskim. Perfekcyjne wykonanie... Marcel Klient/ka ;) - opinia (1) Z czystym sumieniem można oddać w dobre profesjonalne ręce autko . Czasem mam... Klient/ka ;)
Adam - opinia (1) Auto po obrobce w Perfect Look Garage jakby wyjechało prosto z salonu! Jestem... Adam JW - opinia (1) Bardzo serdecznie polecam perfect look garage pełen profesjonalizm, najwyższa... JW Monika - opinia (1) Polecam usługi Pana Bartosza, bardzo fajny kontakt z klientem, widać po... Monika Gość robi to sam, ale jakość jego pracy warta jest ceny (1) Zadzwoniłem. Umówiłem się. Facet przyjechał, odebrał auto, ogarnął wszystko... SK Bardzo polecam!! (1) Perfect Look Garage wykonywał usługę kompleksowego czyszczenia w dwóch... Grzegorz Polecam perfekcyjne dopieszczanie samochodu! :) (1) Bardzo polecam ten zaklad, z pasja i zaangazowaniem dopieszcza Twoj samochod,... Przemek polecam zdecydowanie (1) Oddałam auto VW Tiguan do czyszczenia wewnątrz oraz woskowania na zewnątrz.... agnieszka CC (1) Polecam! Miłe zaskoczenie, wysoka jakość usługi to na pewno. Adam