powiększenie piersi (1) Jestem świeżo po operacji powiększenia piersi u doktora Marka Muraszko- Kużmy... monika odstajace malzowiny uszne,powiekszenie ust,wypelnienie zmarszczek (2) Witam.Bardzo polecam dr Marka Muraszko-Kuzme.Znakomity fachowca... malgorzata odstajace malzowiny uszne (1) Witam.Bardzo polecam dr Marka Muraszko-Kuzme.Znakomity fachowca... Gosia
POWIĘKSZANIE PIERSI (2) Jestem po zabiegu powiększenia piersi. Gdybym miała to powtórzyć nie... Mariola Polecam dr.Marka Muraszko-Kuźmę (2) Ponad 2 mięsia temu zdecydowałam się na zabieg powiększenia piersi. Jestem... joanna odstające uszy (1) serdecznie polecam wszystkim, miła i fachowa obsługa. mój koszmar się... Patrycja K. Odstające uszy (1) Moja 6 letnia córka miała bardzo odstające ucho,bez ukształtowanej... sylwia Szczerze polecam tą klinikę!! (1) Powiększałam piersi u Dr. Grudzińskiego, którego szczerze polecam. Efekt jest... Szczęśliwa Powiększenie piersi (1) Powiększenie piersi W grudniu 2009 r. wykonano mi zabieg powiększenia... Iwona polecam serdecznie (1) powiekszalam piersi coprawda 2 lata temu ,ale jestem zadowolona,tylko troche... sylwia JAK NAJBARDZIEJ POLECAM TĄ KLINIKĘ (1) Polecam to miejsce z całego serca. Łatwy dojazd, spokojna okolica. W środku... K powiekszanie piersi (1) POWIEKSZAłAM PIERSI I CHODZ MINAL DOPIERO TYDZIEN OD ZABIEGU JESTEM BARDZO... ania