Rutek - opinia (1) Super podejscie do psa pelen profesjonalizm Rutek ZK - opinia (1) Polecam, wato korzystać, ale wiadomo ze samemu też pozniej trzeba się... ZK Marek - opinia (1) Bardzo indywidualne do każdego psa podczas szkolenia, fachowe porady... Marek
D. - opinia (1) Pani Ania jest bardzo kompetentna, miła i ciepła. Pomogła mi nie raz z dwoma... D. Polecam z całego serca!!! (1) Psy pomimo teoretycznie grupowego szkolenia są traktowane indywidualnie, a... Anna Serdecznie polecam, mega profesjonalizm (1) Myślałem, że o pupilach wiem prawie wszystko.Jednak szeroko otwierałem oczy z... Johny Pies to moj najlepszy przyjaciel (1) Mój psiak jest dla mnie bardzo ważny. A dzięki zajęciom z p. Ania oraz... Kobieta pies jest tak samo wrażliwy jak człowiek (1) polecam metody pracy zibi Polecam szkole PerfectDog!!! (1) Uczęszczam do przedszkola dla szczeniąt i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia... Dominika Polecam z całego serca i z czystym sumieniem (1) Pozytywne szkolenia dla psa i właścicieli(chyba bardziej dla właściciela)... Natalia szkoła warta polecenia (1) Polecam z całego serca :) behawiorystka bardzo mi pomogła wyprowadzić na... Mayka Z całego serca polecam! (1) Trafiłam do PerfectDog trzy miesiące temu z suczką po ciężkich przejściach.... Anna Bardzo zadowolona (1) Dzięki Pani Ani moje psiaki super dogadują się ze sobą. Podczas pierwszego... Beata K. Polecam (1) PerfectDog to przedewszystkim profesjonalizm na wielu poziomach. Idąc na... Dagmara Wspaniały behawiorysta z dużym doświadczeniem i wielkim sercem! (1) Pani Ania Nocny to jedna z tych osób, których praca to powołanie. Jej uwagi... Karolina Onaca Doskonały wybór (1) Super podejście do psów i ludzi, profesjonalizm i ogrom wiedzy popartej... Janina