Perfekcyjnie

Jedzenie pyszne, mimo że nie to końca każdy z nas przepada za stekami to i tak każdy pozostawił po sobie "wylizany" talerz. Stoliki odpowiednio wcześniej przygotowane oraz obsługa bardzo sympatyczna. I na koniec kilka słów należy się Panu, który z ogromną gracją, zaangażowaniem, z zachowaniem wszelkich zasad sztuki kelnerskiej zmagał się z naszymi oczekiwaniami. Mimo iż kombinowalismy i robiliśmy sporo zmian z naszymi zamówieniami nie sprawiło to dla niego żadnego problemu i do końca obsługiwał nas z uśmiechem na ustach. Dziękujemy Panu który jak twierdzi jak tak duży i dobrze zbudowany od steków z La Pampy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kogo chcecie oszukać?

I przypadkowo taka opinia (6/6) wpada po niekończącej się serii negatywnych opinii? :-D

Lepiej byście się postarali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kogo chcecie oszukać?

A czemu nie? Przecież ewidentnie widać, że ktoś się zmówił i wystawił pod rząd trzy takie same negatywne opinie. I nikt nikogo nie chce oszukać bywałem wiele razy i nigdy się nie zawiodłem, ale wiadomo w restauracji też trzeba umieć się zachować. Może jeśli da im pan drugą szanse to się nie zawiedzie. I trochę optymizmu kelner to też człowiek a nie sługa. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Człowieku nie kompromituj się.

Od kilku miesięcy ludzie się zmawiają?
Twoja opinia śmierdzi fejkiem na kilometr.

Jak kelnerowi mam dać kolejną szansę jeśli mówi, aby nigdy więcej do was nie przychodzić? I to kilkunastu osobom.

I kto ma się dobrze zachowywać w restauracji? To kelner nie potrafi się zachować. Pogarda i mówienie słowo "wyjazd" na do widzenia chyba dobitnie to pokazuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem czy Pan był w tym samym miejscu co ja... Jedzenie najlepsze! Steki - cudo! Nigdzie nie jadłam tak dobrej jakości mięsa, przygotowanego idealnie! Bywałam wielokrotnie i zawsze było wszystko OK, to że drogo, no cóż - za jakość się płaci... Czyżby konkurencja się tu popisywała na forum? Bo nie wierzę, że ktoś może tak negatywnie o nich napisać! Szkoda gadać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0