Krzysztof - opinia (1) Wprowadzone nowe menu przez szefostwo restauracji idealnie wpasowuje sie w... Krzysztof Majka - opinia (1) Zamówiliśmy pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Przepyszne jedzenie, polecam Majka Very rude waiter. (1) Overpriced good food. The customer is always right? Not here! Very... Andrzej
Lepiej omijać (1) Karta uboga, atmosfera chłodna a jakość i ilość jedzenia odwrotnie... Marta Dobra zmiana (1) Kiedyś było znośnie. Po zmianie szefa kuchni i skróceniu menu do granic... Jaca Perfekcyjnie (5) Jedzenie pyszne, mimo że nie to końca każdy z nas przepada za stekami to i... Danielevic Omijać (2) Myślałem, że takich miejsc już w Gdańsku nie ma. Lokal do krojenia... Blue Tragiczna, chamska obsługa (1) Jedzenie dobre, niestety obsługa jest tragiczna - znośna tylko do momentu... nie_polecam Obsługa jak z PRLu (1) Powiedzieć, że obsługa była niemiła to jak nic nie powiedzieć. Takiego popisu... Zawiedziony Niestety (1) To kolejny nasze biznesowe spotkanie w tej restauracji i niestety ostatnie.... Ja Obiad biznesowy (1) Najgorsza obsługa kelnerska z jaką się spotkaliśmy. Panowie kelnerzy mieli... Kamil kpina (1) W praktycznie pustej restauracji czekalismy z zona na dania prawie godzinę!!!... Andrzej G. Omijać szerokim łukiem (1) Tak chamskiej obsługi nie spotkałem od dawna. Współczuje właścicielowi,... Mieszkaniec Gdańska Izabela - opinia (3) Zastanawiam się dlaczego ta restauracja ma takie dobre recenzje?! Lokal... Izabela Najlepsze steki w Trójmieście (1) Lubimy tam wpadać na pyszną argentyńską polędwicę wołową. FW Pyszne jedzenie (1) Podają wspaniałe jedzenie a steków takich nie jadłam nigdzie!! Może ceny... Danuta psują się (1) bywam w La Pampa raz na jakiś czas i ze smutkiem muszę stwierdzić że się... kilo Jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła, a dla samego wystroju się do knajpy nie chadza :) (1) Steki bardzo dobrze przyrządzone, co jest dla mnie w takiej restauracji... Gaja wyborne mięso (1) Często w restauracjach zamawiam steki , ale przyznam , że lepszego nie jadłam... anna Warto wstąpić! (1) Wyborne jedzenie! Porcje wystarczająco duże i smakowicie przyrządzone. Z... Grażyna