bardzo fajnie (1) Fantastyczne mięso i bardzo miła obsługa. Bardzo pozytywne zaskoczenie - na... oleko Miło i smacznie ale... (1) Wraz z małżonką wybraliśmy się na sobotnią kolację przed spotkaniem ze... Patryk Fatalnie (1) Byłem, do dziś został niesmak; stek niby średnio wysmażony a w środku surowy;... Janusz Michalik
najlepsza restauracja w gdańskiu (1) Miejsce fantastyczne. Pani ktora pyta w komentarzu ponizej dlaczego nie... markita KLAWO (1) Usłyszałem. Przybyłem. Skorzystałem. I napewno jeszcze tu wrócę! Robert Gorąco polecam! (1) Byliśmy wczoraj na niedzielnym obiedzie. Piękny wystrój, przesympatyczna... Ewa steki z prawdziwego zdarzenia (1) Od razu uprzedzam, że jestem maniakiem steków wołowych. I powiem też tyle:... stek-fan Polecam !!!!! (1) Rewelacyjne jedzenie , wysoka jakosc mila atmosfera i stylowy wystrój . maios warte polecenia (1) Takiego miejsca jeszcze nie było w Trójmieście - mięso pieczone na żywym... depeszak Rewelacja!!! (1) Wszystko pyszne, super podane, bardzo fajny klimat i miła obsługa.... Agata W-S. Bardzo miło i przyjemnie (1) Grill opalany węglem, co czuć w mięsie. Ceny wysokie, no ale za jakość... Pablo Dla mnie bomba (1) jednym słowem rewelacja,krem pomidorowy wyrazisty,steak wysmażony... Rafcio Najlepsze steki w Trójmieście (1) Nareszcie mamy w Trójmieście restaurację która serwuje steki z wołowiny... Fred smaczna wołowina i nie tylko (1) w menu znalazłam również mięsko wieprzowe i z kurczaka w sosie kurkowym -... Gdańszczanka Było miło i smacznie z małym "ale" (1) Odwiedziliśmy z dziewczyną lokal ponieważ poleciła nam go koleżanka. Kelnerzy... Piotr POLECAM (1) Brakowało czegoś w tym stylu na starówce. może nie jest tanio ale takie... Seba