Najlepszy kawałek mięsa jaki jadłem! (1) Dziś miałem okazje pierwszy raz skosztować Dania w LA PAMPA. Polecam bo nigdy... Michał Opinia (1) W La Pamp'ie stołowałem się blisko 1,5 roku - cały pobyt kontraktowy w... Adam pycha :) (2) Pyszne steki (na wagę, więc dostajesz tyle, ile zamówiłeś) i grillowane... Sylwia
Tomek i Monika - opinia (2) Smacznie, przystępne ceny, świetny wystój. Ale do ostatnie naszej wizyty,... Tomek i Monika polecam! (1) Trafiliśmy tam bo w Pueblo nie było już miejsca:( ale dobrze się stało.... Ola SUPER ! (1) Miła i profesjonalna obsługa ,smaczne i ładnie podane jedzenie . Miły... Beata Jest pysznie! (1) Fajny lokal, bardzo dobre steki. Bardzo sprawna, przemiła obsługa. Polecam . Marta Szczerze polecam! (1) Duży plus w La Pampie to obsługa. Przemili panowie z wielkim uśmiechem na... Gumiś Mieszane uczucia.... (1) Po zeszło tygodniowej wizycie targają mną mieszane uczucia, a mianowicie:... Kasia Popsuło się (2) Oj sie popsuło- a było takie dobre- teraz porcje 50% mniejsze..z takim... aa Restauracja godna polecenia (1) Skuszona dobrymi recenzjami udałam się Restauracji La Pampa w sobotnie... zadowolona klientka rozczarowanie (2) Niestety rozczarowałem się bardzo. . Parę tygodnitemu jadłem tam stek wołowy... Paweł Ceny wzrosły a dania zmalały :(( (2) Jakość mięsa jest nadal na plus. Ale coś się popsuło, porcje jakieś ubogie i... Miś świetna obsługa, kiepskie menu (2) witam! byłam tam na imprezie okolicznościowej dla 35 gości. czytałam recenzję... Ewa Serdeczne podziekowania (1) Dwie stałe klientki dziekują za bardzo miłą i dobrą obsługę dla Pana... Antenka NAJLEPSZE MIEJSCE W GDANSKU (3) NAJLEPSZA RESTAURACJA W GDANSKU , JESLI NIE JEDNA Z LEPSZYCH W TROJMIESCIE.... Sztejk Polecam niebo w ustach (1) Bardzo polecam Restauracje La Pampa, odwiedziliśmy ją z polecenia znajomych i... Marek Szwankuje podejście do klienta (2) Mówi się,że w restauracjach "klient nasz pan". Niestety to powiedzenie nie... dawid Wydawało się OK (1) Tak nowoczesny i ekskluzywny lokal, a po krótszej chwili nie da się w nim... Krzysztof Wyśmienite steki, fatalne wino (1) Jedzenie rewelacyjne, doskonale wyedukowani i przemili kelnerzy, ceny-... ewa