Serdecznie polecam (1) Polecam serdecznie. Od przeszło 30 lat korzystam z usług tej firmy i nigdy... Paweł Domagalski Nie polecam. Bardzo drogo!! (1) Uwaga, Bardzo drogo, w moim przypadku za wymianę przewodów hamulcowych... Darek super naprawa :-) (1) naprawiałem tam 2 samochody, skodę octavię oraz Golfa 4.... oba wyjechały w... north
super naprawa :-) (1) naprawiałem tam 2 samochody, skodę octavię oraz Golfa 4.... oba wyjechały w... north szkoda slow (1) kurcze nie wiem od czego zaczac ile te gosci w takzwanego ch..zrobil... rafał Najlepszy warsztat w Trójmieście!!! (1) Korzystałem z ich usług kilkakrotnie i za każdym razem ten sam efekt - pełen... Marcin Polecam (1) Bardzo dobry zakład, przystępne ceny i fachowa obsługa. Od jakiegoś czasu... Marek Polecam (1) Uczciwi Fachowcy w swej dziedzinie do tego miła obsługa. Chłopaki mają chęci... M.M. Lepsi nawet od serwisów!! (1) Uczciwie polecam tą firmę. Zdecydowanie znają się na rzeczy i nie naciagają,... Aneta Jak najnardziej polecam (1) Samochód z tego warsztatu wyszedł jak nowy =) jak najbardziej polecam =)) Artur Warto im zaufać (1) Auto z ich rąk wychodzi jak nowe, a przy tym bardzo uczciwie wyceniają... Ignac POLECAM! (1) Tak trzymac!! fachowa i mila obsluga, wszystko profesjonalnie zalatwiane,... Tomasz Polecam (1) Jestem zachwycony. W tym warsztacie zawsze naprawiam swoj samochod, bo... Ania