Kudłaty - opinia (1) Super fachowcy. Szybka diagnoza i naprawa Kudłaty Artur - opinia (1) Witam, miałem problem z Passatem 2.0 , rok 2011 diesel. Wszystko wskazywało... Artur Naprawa wiekowego Kampera Fiat Liberty 6500 i (1) warsztat doskonały! Naprawa nietypowego wozu (30-to letni kamper Fiat... Michał Jandura
polecam !!! (1) Auto stało w innym warsztacie od miesiąca... udręka nie do opisania, PEZAL w... Milena Zasluzona szostka;) (1) Full service - klient musi jedynie zaparkować pod servisem, oddać kluczyki i... Magda MEGA ZADOWOLONY (1) Jak dla mnie Magicy. Od roku bujałem się z moim C ma xem 1.6 90KM po różnych... Sławomir Mazda 3 Diesel (3) Ostrzegam przed tym serwisem. Oddałem auto 5 września 2017 roku z powodu... Marcin Pełna Profesja gorąco polecam z nietypowymi uszkodzeniami dają radę POLECAM (1) witam serwisowałem mercedesa w203 z silnikiem diesla c220 nagly spadek mocy... Jakub w203 Profesjonalny serwis (1) Zdecydowanie polecam . Profesjonalne podejscie do klienta. Kontakt... opel NIGDY WIĘCEJ (3) Jakiś czas temu zostawiłem u nich samochód w dieslu do naprawy - miał... Anonim NIGDY WIĘCEJ (1) Zostawiłem u nich samochód w dieslu do naprawy, miał problemy z odpalaniem.... mężczyzna 30-40l Nigdy więcej... (2) Po pierwsze, czas oczekiwania: Pierwszy tydzień czekałem na wolne miejsce i... Łukasz Nigdy więcej (2) Pezal został mi polecony jako dobry, ale drogi. Jedno się zgadza faktycznie... Łukasz ogólnie zadowolony (1) długo czekałem na termin ale myśle ze było warto. W poczekalni spędziłem... Patrycja Pamiętacie czasy Stanisława Bareji i jego super filmu Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz (3) Jeżeli masz ochotę cofnąć się w te cudowne czasy nic bardziej trudnego należy... Mach Audi A4 2,5TDi V6 BDG - wiedzą co robią (1) Jak w tytule wyklęta przez mechaników i użytkowników problemowa V-szóstka w... LJ Najlepszy serwis samochodowy z jakim miałem do czynienia (1) Przerobiłem już sporo usługodawców od serwisowania aut - od ciasnych garaży... Wojtek Zengteler Nie znam lepszych niż Pezal (1) Jeżdżę autami ponad 40 lat. Żałuję, że dopiero teraz poznałem tą firmę. To... Andrzej Łukaszewski Polecam! (1) Załoga Pezala podjęła się naprawy usterki w moim samochodzie kiedy inni... Bartek S. Naprawa samochodu w firmie PEZAL (10) Niestety mimo wielkiej reklamy i pozytywnych opini nie polecam. W żadnym... Jarek