PiS : kłamaliśmy wczoraj, kłamiemy dziś

Prawo i Sprawiedliwość uważa za zasadne obniżenie wieku rozpoczynania szkoły podstawowej od szóstego roku życia. Jednocześnie opowiadamy się za pozostawieniem dotychczasowej struktury szkolnej: sześcioletniej szkoły podstawowej, trzyletniego gimnazjum oraz trzyletniego liceum

http://old.pis.org.pl/bip/download.php?f=program_2005.pdf

Strona 99
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ile masz wierszówki za każde czepienie się PiSu?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 19
@sadyl

Ależ tu nie ma nawet wiersza ode mnie. Wszystko pochodzi z programu Partii.

Sądzisz po sobie ?
Rynek ubezpieczeń dołuje ?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Istnienie na Forum tylko po to aby gnoić PiS (który gnoi się sam, bez pomagania mu) ma dla mnie dwa wytłumaczenia:
- albo jest to chorobliwa wręcz awersja do danego ugrupowania (ksiądz cię przeleciał za ministranta?)
- albo jest to działanie za pieniądze.

A skoro PO wynajęła za pieniądze hejterów w internecie, to dziwne byłoby, gdyby na portalu trojmiasto.pl przynajmniej jeden nie działał. Zatem obstawiam drugi wariant.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 19
Obstawiaj więc.
Urodziłem się z taką przypadłością, ze wyczuwam głupków na kilometr.
Tak więc z przyjemnością poczytam jakie jeszcze masz pomysły.

Poczytaj sobie, jak pan du*a rozsyłał maile do rozpowszechniania do swojego legionu.

http://pis-da.blogspot.com/2016/01/hejterzy-bez-zahamowan.html?m=1
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Echhhh... byłbym odłożył na emeryturę. To byłby swoisty mocny filar na stare lata bez PISdzielców. Ale jakoś kurcze chętnych brak.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
A pamiętacie kłamstwo Posła Kaczyńskiego, będące kłamstwem założycielskim II PRL, jakoby jego brat wywalczył Polsce wolność, a będąc zastępcą Lecha Wałęsy rzekomo kierował Solidarnością ?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Prominentny działacz partyjny Poseł Piotrowicz Stanisław, obecnie wyznaczony w II PRL przez Partię do walki z Państwem Polskim poprzez demontaż jego konstytucyjnych organów kłamie opisując swoje dokonania w aparacie represji I PRL w sposób następujący :
'Zostałem zdegradowany do prokuratury rejonowej - za odmowę prowadzenia śledztw o charakterze politycznym. Byłem dalej poniewierany, złożyłem wymówienie.'

A teraz zobaczmy jak wyglądała jego poniewierka w I PRL.
W 1983 roku, a wiec w roku, w którym władze I PRL zakończyły stan wojenny Pan Komunistyczny Prokurator Piotrowicz został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi. Skoro tak brzydził się komunistyczną władzą, miał prawo odmówić. Widać jednak zgadzał się z władzą, która krzyż przyznała mu 'za zasługi'. W tym czasie zasiadał w kierownictwie PZPR w prokuraturze i był kierownikiem szkolenia partyjnych kadr.

Już w czasie Wolnej Polski, jako prokurator był odpowiedzialny za umorzanie śledztwa przeciwko mężczyznom molestującym dzieci.

Zapewne dzięki tym zasługom został obecnie przez władze partyjne II PRL nagrodzony wysokimi decyzyjnymi stanowiskami.

PIS : kłamaliśmy wczoraj, kłamiemy dziś
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ich trzeba zmieść z powierzchni. Są jak wrzód na zdrowym organizmie. Mamy wybór : albo się sam wchłonie, albo użyjemy skalpela.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
'Nie jest dobrym grzebanie w życiorysach, jest dobrym ocenianie postawy dziś.' (tow. Sasin, 9 grudnia 2016)

Te słowa Sasina to beznadziejna próba obrony skompromitowanego towarzysza Piotrowicza, prominentnego działacza partyjnego, wcześniej utrwalacza władzy komunistycznej w I PRL.

Te słowa potwierdzają fundamentalną łączność ideową PiS i PZPR.
Jak widać budowa ustroju bolszewickiego w Polsce odbywa się w oparciu o stare sprawdzone resortowe kadry, zasłużone w zwalczaniu demokracji, którym 'nie grzebie się w życiorysach'.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zastanawialiscie się Państwo dlaczego PiS ma kłamstwo wpisane w DNA ? Dlaczego za każdym razem, gdy usta otworzy partyjny członek, Polacy muszą go czytać odwrotnie ?

Weźcie na przykład takiego Misiewicza. Ostatnio przywrócony do łask przez Antoniego Zamach Macierewicza, zapowiedział cykl wykładów wybitnych naukowców w MON.

Jednym z prelegentów będzie Robert Schwartz - dermatolog z Rutgers University, ojciec byłego doradcy Macierewicza, Edmunda Jannigera, zapowiedział Misiewicz.
Wg Misiewicza wykłady Schwartza nie mają nic wspólnego z tym, że jest ojcem Edmunda, tego który swego czasu z krzykiem uciekł od Antoniego. Jest laureatem Nagrody Nobla powiedział Misiewicz.

Schwartz nigdy nie dostał nagrody Nobla.
Misiewicz kłamie. Dlaczego tak głupio kłamie ?
Przecież tę brednię można sprawdzić w 3 minuty !

Kłamie dlatego, że kłamstwo to jest język, którym Partia PiS posługuje się na codzień. Kłamstwo to immanentna cecha PiSowskiej retoryki, nawet w tak oczywistych sprawach, jak zapowiedź cyklu wykładów.

PiS : kłamaliśmy wczoraj, kłamiemy dziś
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pan Magierowski, rzecznik doooody (tego od dooooopy dody) kłamie dziś następującymi słowami : "prezydent zawsze dążył do tego, aby naprawić sytuację w Trybunale Konstytucyjnym"

Pan Magierowski kłamie, ponieważ pan dooooda w środku nocy przyjął ślubowanie od 3 nie-sędziów bo wiedział, że następnego dnia się okaże, że 3 z 5 wybranych przez poprzedni sejm było wybranych zgodnie z prawem.

Tak wiec kłamstwem jest to, że doooooda "zawsze dążył do tego, aby naprawić sytuację w Trybunale Konstytucyjnym", ponieważ świadomie destabilizował sytuacje w TK doprowadzając do rozmontowywania konstytucyjnych organów państwa, poprzez przyjęcie ślubowania od osób nie dysponujących odpowiednim mandatem.
Zupełnie jak gdyby zaprzysiągł swojego kierowcę, konserwatora i sprzątaczkę.

Spawy przed Trybunałem Stanu nie znają przedawnienia, panie dooooda.

PiS : kłamaliśmy wczoraj, kłamiemy dziś
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jakiś poseł Kaczyński i p.o. premiera jakaś Szydło odsłonili wczoraj w KPRM uroczyście tablicę upamiętniającą 96 ofiar.
A na niej trzy nazwiska: Lecha Kaczyńskiego, Przemysława Gosiewskiego i Zbigniewa Wassermana.
Jakaś Szydło wyjaśnia dlaczego tylko te trzy nazwiska znalazły się na tablicy : Bo oni tutaj pracowali, bo byli zaangażowani w pracę polskiego rządu".

p.o. Premiera jakaś Szydło, która skompromitowała się nie tak dawno tym, ze nie wiedziała kiedy Polska weszła do UE, kompromituje się dalej.

Na pokładzie wycieczkowego samolotu w locie bojowym pod dowództwem Zwierzchnika Sił Zbrojnych Lecha Kaczyńskiego znajdowali się bowiem także inni pracownicy kancelarii premiera Stanisław Komorowski, wiceminister obrony narodowej, Andrzej Kremer, wiceminister spraw zagranicznych, Tomasz Merta, wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego, Grażyna Gęsicka, minister rozwoju regionalnego, Izabela Jaruga-Nowacka, wicepremier, Jerzy Szmajdziński, minister obrony narodowej.

PiS : Kłamaliśmy wczoraj, kłamiemy dziś.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
A zdaje się, ze nie tak dawno, jak wczoraj Duda mówił : "błagam o wzajemny szacunek".

W d.pie mam taki szacunek.
Taka jest wasza dystrybucja godności.
Jestem dumny, ze jesteśmy frajerami.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kolejne bolszewickie kłamstwa, na które łapie się już chyba tylko lud smoleński :
Tym razem o wezwaniu UNESCO do zaprzestania eksterminacji Puszczy Białowieskiej :

Bolszewicki funkcjonariusz Reżimu, pseud Premier, 7 lipca w wywiadzie dla Reżimowego Polskiego Radia
"Nie ma takiej decyzji UNESCO. To są informacje, które były nieprawdziwymi. Na sesji UNESCO w Krakowie została podjęta decyzja o przesunięciu tej debaty na przyszły rok. Zgodnie z wnioskiem Polski."

A teraz fakty :
"The UNESCO World Heritage Committee has adopted a decision today urging Poland to immediately halt all logging and wood extraction in the old-growth forests of Białowieża. The decision follows the advice of the International Union for Conservation of Nature (IUCN) – the official advisory body on nature to UNESCO’s World Heritage Committee, which meets this week in Kraków, Poland."

https://www.iucn.org/news/secretariat/201707/unesco-urges-poland-immediately-stop-logging-old-growth-forests-białowieża-world-heritage-site-following-iucn’s-advice

PiS : kłamaliśmy wczoraj, kłamiemy dziś
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wg poetyki Reżimowej Partii Bolszewickiej przez "osiem ostatnich lat Polki i Polacy" byli okradani.

Mimo tej olbrzymiej skali kradzieży PO zdolala wybudować wiele setek kilometrów dróg ekspresowych i autostrad.
O tym jak zmieniła się Polska przez "osiem ostatnich lat" rządów PO Polki i Polacy używający dróg do przemieszczania się wiedzą najlepiej.

PO kradła i od teraz miało być już tylko lepiej.

I nagle bolszewicki tzw. Rząd proponuje wprowadzić podatek w wysokości 25 groszy/litr na budowę dróg.
Brakuje pieniędzy na drogi ?
Czyżby ktoś w PIS kradł ?

PiS : kłamaliśmy wczoraj, kłamiemy dziś
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ciekawam ciągu dalszego...
'(...) Gdański sąd orzekł dzisiaj, że radna Kołakowska ma przeprosić posłankę PO, a także ma pokryć koszty procesu, które wyniosły blisko 1350 zł. Przeprosiny mają ukazać się na facebookowym profilu radnej i mają być widoczne przez siedem dni. Treść takiego wpisu powinna – według Sądu Okręgowego w Gdańsku - wyglądać następująco: "Ja, Anna Kołakowska przepraszam za naruszenie dóbr osobistych posła na Sejm Agnieszkę Pomaską za publikację 20 maja 2016 roku nieprawdziwego oraz obraźliwego wpisu na portalu społecznościowym Facebook.com"(...)'.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na szczęście słyszałem, ze teraz to jakiś gościu co miał tróję na aplikacji ale jest funkcjonariuszem bolszewickim będzie wybierał sędziów.
Tak wiec już takie błędne wyroki jak ten nie będą miały miejsca.
Jak wiadomo w ustroju bolszewickim w którym występuje podział społeczeństwa na Sorty, wyroki sądowe nie mogą być wydawane przeciwko członkom Lepszego Sortu.

Orwell to już dawno przewidział.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Społeczeństwo (znaczy: suweren) ma w głębokiej d.. nadzwyczajną kastę ludzi.
I nie będzie protestować, jeśli Ziobro zrobi czystkę, którą należało zrobić już dawno temu.
A potem, jak już PiS pójdzie w odstawkę, mozna pomyśleć o wyborach sędziów w głosowaniu powszechnym.
Stajnia Augiasza będzie już z grubsza posprzątana.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Afera Nagrodowa, która doprowadziła do potężnego grzmotniecia PZPR-bis w sondażach i utraty wiarygodności nawet w swoim żelaznym elektoracie, zatacza z każdym dniem nowe kręgi :

Okazuje się, ze funkcjonariusze Partii pobierali nagrody z różnych funduszy, zatajając prawdę i nie ujawniając wszystkich źródeł

http://m.se.pl/wiadomosci/polityka/tak-pis-kreci-w-sprawie-nagrod-ogromne-roznice-w-danych_1047339.html

PiS : kłamaliśmy wczoraj, kłamiemy dziś
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na spadajace na łeb na szyję sondaże pisu z odsieczą przychodzi CBOS.

Czyżby produkowane przez rząd sondaże były zapowiedzią fałszerstw wyborczych i cudów nad urną ?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak to jest, ze jak się kłamie wczoraj i kłamie dziś, to można się pogubić,

Kaczyński : „Nie możemy pozwolić na to, żeby społeczeństwo miało wiedzieć , że my kłamiemy.”

https://youtu.be/cufzPondtKA
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Całe to pisowskie pieprzenie,w tym naginanie faktów można podsumować sucharem z brodą.
Rzecz pochodzi z autobiografii J. Chmielewskiej i jest cytatem z dostojnika partyjnego z epoki tzw. 'marszy jesiennych':

'Towarzyse i towarzyski! Łobywatele i Łobywatelki! Wy idzieta w te marsze jesienne na pamiątkie Tadeusa Kościuszki, któren przy boku Armii Radzieckiej pobił hitlerowskiego gada pod Grunwaldem!'

Koniec cytatu, jednego z moich ulubionych nota bene ;) Jak jednak widać, przez dekady niewiele się zmieniło - ta sama ignorancja i swoboda w interpretacji historii, niechlujstwo językowe i prymitywizm mentalny. Nie przypuszczałam, że warstwa politury okaże sie aż tak nietrwała...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Podatny grunt. Zawsze znajdzie się podatny grunt na populizm. Łatwiej przechodzą przez gardło i uszy pochlebstwa i obietnice eldorado, niż prawda, pod i łzy. Gorzej że PO zaczyna grać na podobną nutę. Mają dylemat : grać jak publiczność lubi, czy swój repertuar po którym publiczność wychodzi z koncertu.
PiS przyzwyczaił ciemny lud do Discopolo. Ale jak przekonać takiego na przykład Organka by zagrał Miłość w Zakopanem ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
"...czy swój repertuar po którym publiczność wychodzi z koncertu."

To PO ma jakikolwiek repertuar poza straszeniem PiS-em?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Na przednim siedzeniu szef, z tylu ps. premier i ps. minister wojny.
Nawet kierowcę wyprosili z samochodu.
Trwa narada partyjna. Wokół samochodu rozstawiona ochrona.

Tak rozmawiają mafiozi.
To nie obrazek z Sycylii. To Warszawa.

image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pan kuchcinski, pisowski funkcjonariusz partyjny zataił w swoim zeznaniu majątkowym otrzymanie korzyści polegającej na wycieczkach państwowymi samolotami swojej żony.

PiS : kłamaliśmy wczoraj, kłamiemy dziś

image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
widać, że PIS nie ma szans, i polegnie sromotnie.
2019 to rok dla PO i przystawek!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani szydło, już po wyborze do PE :

Flagi Unii Europejskiej cały czas są w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i również były w moim gabinecie. Nikt flag europejskich nie wyprowadzał

Czy oni naprawdę mają swój elektorat za aż tak głupi ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Fajnie, że odgrzałeś stary wątek.

~Skydiver 188.146.96.*
(1 rok temu) 14 kwietnia 2018 o 19:50
> Na spadajace na łeb na szyję sondaże pisu z odsieczą przychodzi CBOS.

Rzeczywiście. PiS spadł, że hoho...

image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
Nigdy nie lekceważ siły głupich ludzi w dużych grupach (George Carlin)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dlaczego kłamiecie ? Pierwszy raz "wciskam" kciuk "góra/dół" i wyskakuje mi informacja : " już głosowałeś" - a ja w ogóle nie głosowałem... Sprawdzam więc i jest : jak głos jest przeciw PiS - pojawia się nowa cyferka w głosowaniu, a jak za PiS - pojawia się inf. "już głosowałeś"....... i nic się nie zmienia.... To daje do myślenia....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
To wina Tuska.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pamiętacie kto obiecywał miesiąc temu zerowy deficyt budżetu ?
To dwukrotnie certyfikowany sądowo kłamca pan Morawiecki.

Polacy, ci o deficycie intelektu, dali się nabrać na kłamstwo tego znanego z kłamstw pana.
Minął miesiąc i deficyt już jest

https://businessinsider.com.pl/polityka/budzet-panstwa-w-2020-roku-bedzie-jednak-mial-deficyt-mowi-rzecznik-rzadu-pis/s4tndvh

PiS : kłamaliśmy wczoraj, kłamiemy dziś
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dziś odbyło się pierwsze czytanie ustawy o OFE.
Z kont Polaków w OFE znika właśnie 19 mld zł.

Polacy, PiS zabiera Wam wasze pieniądze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dlaczego nie płakałeś na forum jak ryży okradał OFE na znacznie grubszą kasę a płaczesz teraz?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Po prawdzie, to ani Rudy ani Kaczor tych pieniędzy Polakom nie zajumali, bo zrobiło to w 1997r SLD, tworząc OFE, w ramach tak a nie inaczej sformułowanej ustawy.
Od momentu przekazania pieniędzy z wynagrodzenia do OFE, przestawały one być własnością obywatela, co potwierdził Sąd Najwyższy w 2008r.
Rudy i Kaczor odebrali jedynie ten zebrany już od Polaków haracz banksterom i przeznaczyli na własne potrzeby (tzn. aby oczywiście po swojemu przychylać Polakom nieba ;).
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Bo nie okradał. Ta kasa wylądowała na Twoim osobistym konce w ZUSie i jest dziedziczona przez potomstwo. Możesz to sprawdzić w swoim jEZUSie. Lamentuj teraz, bo piss zabrał resztę wrzucając do wspólnego, niedziedziczonego worka a jak chcesz sobie coś zatrzymać, to zapłać 15% podatku a i tak dziedziczone nie będzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
To jest zbyt skomplikowane dla pisowskich tryglodytow. Oni są zafixowani na przekaz że to PO ich okradała. Choćbyś nie wiem jak im tłumaczył, co mówił I pokazywał czarno na białym, nic do ich tepych łbów nie dotrze. Są odurzeni chęcią odwetu za rzekome upokorzenia i krzywdy. Na ich otumanienienie nie ma prostych sposobów dotarcia. Chyba że większą dawką podanej im dawki populizmu i głupoty. P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Horała z Bolszewickiej Partii PIS : partią instytucjonalnie wprowadzającą hejt, prowokacje do polskiej polityki jest Platforma Obywatelska. I to od wielu już lat.

A teraz fakty :
zinstytucjonalizowany hejt w postaci farmy trolli wprowadziła Partia PiS w Ministerstwie Hejtu, dla niepoznaki nazwanym Ministerstwem Sprawiedliwości, którym kieruje bolszewicki funkcjonariusz o pseudonimie zero.

zinstytucjonalizowany hejt i szczucie w telewizji publicznej wobec Pawła Adamowicza doprowadził do mordu politycznego.

W chwili obecnej zinstytucjonalizowany hejt został skierowany w kierunku Marszałka Senatu.

PiS : kłamaliśmy wczoraj, kłamiemy dziś
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1