ania - ocena (1) Rewelacyjne pieczywo i wyroby cukiernicze. Trzymajcie tam dalej ania Marek - ocena (1) Genialna Piekarnia. Wyroby pierwsza liga. Chleby żytnie nie mają sobie... Marek Rafał Predehl - opinia (2) Jestem klientem punktu na gdyńskiej Dąbrowie. Odkąd posmakowałem chleba... Rafał Predehl
Bartek - ocena (1) Chleb żytni na zakwasie z słonecznikiem jest genialny. Polecam Eres ,... Bartek Bogusia - ocena (1) Było pysznie. kiedyś. Teraz idziemy na ilość nie na jakość Bogusia Anna - ocena (1) Bułeczki buraczane nie ma lepszych Anna Krzysztof - ocena (1) Byłem dzisiaj w piekarni Eres na Danusi 7 we Wrzeszczu. Spotkała mnie bardzo... Krzysztof Rafal - ocena (1) Pyszne wyroby, wszystko swiezutkie i pachnące Rafal Zosia - ocena (1) Najlepsze pieczywo, bułki smakuja jak 30 lat temu, proste naturalne składy... Zosia Jola - ocena (1) Pieczywo jak z mojego dzieciństwa. Jola Piotr - ocena (1) Pyszne, świeżutkie i aromatyczne pieczywo na śniadanie. Bułeczki buraczane -... Piotr Adam - ocena (1) Prawdziwe pieczywo Adam M. - ocena (1) Wedlug mnie najlepsze produkty piekarniczo-cukiernicze sa w właśnie w Eres.... M. A - opinia (1) Naprawdę dobre chleby, jak za dawnych lat. Zdarza mi się, że leży tydzień w... A Ewa - opinia (1) Pieczywo bardzo dobrej jakości Obsługa postępuje według własnej wygody... Ewa Jajakobyly - opinia (1) Nie polecam,pieczywo glutowate ,placek drożdżowy jakby z innej epoki ,ciasto... Jajakobyly Ja koneser - opinia (1) Wszystko swieze ludzie wporzadku ceny przecietne Ja koneser Piotr i Małgorzata - opinia (1) Wspaniałe wrażenie po odkryciu takiego miejsca, jak punkt sprzedaży wyrobów... Piotr i Małgorzata Bezowa - opinia (1) Polecam kazdemu kto próbował i nie probowal Bezowa Mgr. Mamoń - opinia (1) Dobre pieczywo, pyszne ciacha Polecam Mgr. Mamoń