Szikaka - ocena (1) Pieczywo the best! Szikaka Łukasz - ocena (1) Najlepsza piekarnia w Gdańsku Łukasz Katarzyna - ocena (1) Cud miód, pieczywo pysze, podobnie jak ciasta i inne wyroby. Chlebek czyste... Katarzyna
Jagoda - ocena (1) Wyśmienite pieczywo pszenne, żytnie oraz nie przesłodzone wyroby cukiernicze.... Jagoda GraTka - ocena (1) Pieczywo super. Chleby żytnie wspaniałe. Ciacha również. Dzisiaj kupiłam... GraTka Katarzyna - ocena (1) Bardzo niemila obsługa, aż nie chce się robić zakupów dot pani o włosach w... Katarzyna Sylka - ocena (1) Szczerze polecam. Sernik , babka cytrynowa rozpływają się w ustach. Duży... Sylka GR - ocena (1) Mniami tradycja robi swoje GR Krzysztof - ocena (1) Swieze pieczywo , starodawny wypiek Krzysztof autoteam - ocena (1) Polecam pieczywo, smaczne, długo świeże. Duży wybór ciast na każdą... autoteam Mała mi - ocena (1) Idealne pieczywo, prawdziwe, nie napchane. Uwielbiam i jeżdżę specjalnie po... Mała mi marek - ocena (1) Mega wspaniale chleby marek Małgosia Ż. - ocena (1) Z ️ sercem wykonywane pieczywo, dlatego jest takie pyszne. Jeśli ktoś... Małgosia Ż. Bartek - ocena (1) To jest najlepsza piekarnia Bartek Bob - ocena (1) Same plusy. Wysoki poziom od wielu, wielu lat. Bob l.jezewski@wp.pl - ocena (1) Super produktu zdrowe I smaczne l.jezewski@wp.pl Grzegorz - ocena (1) Super wyroby, smaczne i robione bez konserwantów. Są też chleby robione... Grzegorz Rafał Bacewicz - ocena (1) Super pieczywo na zakwasie słodkości przepyszne co chwile nowe produkty i... Rafał Bacewicz Pabito - opinia (1) Zawsze pysznie, domowo, świetne miejsce Pabito Wiola - opinia (1) Od lat kupuje tam chleb. Najlepszy! Wiola