Barbara - opinia (1) Super! Super! Super! Gorąco Polecam Przytulnie klimatycznie w przemiłej... Barbara HW - opinia (1) Miałam ochotę na mała zmianę i dostałam wszystko czego chciałam, a nawet... HW Aneta - opinia (1) Blondy to zmora nie jednej z kobiet, zwłaszcza idealne. Znalezienie dobrego... Aneta
Michał - opinia (1) Bardzo przyjemny salon fryzjerski i również bardzo sympatyczna obsługa. Pani... Michał ksenobia@wp.pl - opinia (1) Nie wymyślę nic nowego...Uwielbiam Was dziewczyny. Świetna atmosfera, cudowna... ksenobia@wp.pl Dorota - opinia (1) Pełen profesjonalizm, kultura i wysoki standard. To właśnie to dostaję w... Dorota Ewa - opinia (1) Wspaniały salon, cudowna Pani Magdą fryzjerka. Wczoraj sprawiła, że czuję się... Ewa Agnieszka - opinia (1) Po każdej wizycie w salonie zawsze pełne zadowolenie i pożądany efekt.... Agnieszka Andżelika - opinia (1) Bardzo polecam, duża wiedza o włosach, idealne cięcie oraz odpowiedni dobór... Andżelika Jadwiga - opinia (1) Masaże i zabiegi robię od lat TYLKO w salonach u Magdy Dobrowolskiej. Świetna... Jadwiga Marysia - opinia (1) Korzystałam z usług fryzjerki - pani Magdy. Bardzo sumiennie podchodzi do... Marysia Magda - opinia (1) Pani Madzia jeszcze nigdy mnie nie zawiodła - manicure jak zawsze wykonany... Magda Anna - opinia (1) zabieg oczyszczania twarzy była strzałem w 10 Anna Dominika - opinia (1) Bardzo polecam obie Panie :) Pani Marlena potrafi słuchać i sprostać... Dominika Dominika - opinia (1) Polecam! Jestem bardzo zadowolona z koloru i cięcia. Mam bardzo trudne włosy... Dominika Gosia - opinia (1) Polecam oczyszczanie wodorowe twarzy super efekt! Pani Magdalena oraz Pani... Gosia Gosia - opinia (1) Polecam perfekcyjne cięcie zarówno u Pani Joli jak i u Pani Magdy. Jestem... Gosia Gosia - opinia (1) Najlepszy manicure! Wspaniała atmosfera perfekcyjne wykonanie, polecam w 100%! Gosia M. - opinia (1) Z czystym sumieniem mogę polecić ten salon. Ciężko znaleźć kogoś, kto... M. Bili - opinia (1) Po wizycie Piękno Pl Wyglądam 10 lat młodszy Dziękuję. Bili