Pierogarnia Jedynka

Pierogarnie

Sopot, Ignacego Krasickiego 1

Ann - ocena (1) Najlepsze pierogi w Trojmiescie!!! Pielmieni przepyszne ale często też... Ann Tomek - opinia (1) Super pierogi Miła obsługa. Przystępna cena Tomek Sebastian - opinia (1) Najlepsza pierogarnia w jakiej jadłem. Miejsce niepozorne ale pierogi... Sebastian
Staryman - opinia (1) Smacznie. Nawet bardzo smacznie i różnorodnie Staryman WT - opinia (1) Super serdecznie polecam smacznegi WT Tanie dobre pierogi domowe nic dodać nic ująć (1) Tanie dobre pierogi domowe nic dodać nic ująć Anna Gdzie się podział tamten Atol? (1) Od kilku miesięcy dania są coraz mniejsze. Penne to 3/4 tego co było kiedyś.... Jaca Pierogi i Spaghetti (1) Świetne pierogi ruskie i ze szpinakiem! Nadzienie z prawdziwego zdarzenia!... Lilka Nasza ulubiona restauracja (1) Razem z przyjaciółmi zamawiamy dania co tydzień, a niekiedy nawet częściej.... Szymon niesmacznie, stare ziemniaki i frytki - cena śmieszna, bo burger w budzie jest lepszy od tgo syfu! (1) 3 razy pod rząd zamawiałam z ZIEMNIAKAMI, 3 razy dostałam frytki, czego w... BYŁA stała klientka