Przepyszne pierogi. szczególnie polecam z kaczka. (1) Przepyszne pierogi. szczególnie polecam z kaczka. Ewa Bardzo dobrze (1) Jedzenie dobre, niskie ceny, dobre ukraińskie piwo. Pani przemiła i... Tommy pyszne pierogi (1) Szczerze polecam wszystkim zakochanym w pierogach. Bogaty wybór. Smaczne.... Tadeusz
Smaczne ale nie bez uwag (1) Pierogi z mięsem były smaczne, porcja 10 kosztuje 10 złotych, przystępna cena... Mat pierogi i rollo (1) Kebap rollo: dobra jakość w dobrej cenie (11). Pierogi: boskie! Maciej Witam (1) Wpadliśmy dziś z kumplami na kebapa do Was, naleśnik letni, kolegi bułka była... Michał super żarcie ;) (1) Wczoraj po raz kolejny skorzystaliśmy z jedzonka i muszę przyznać, że mięso... Cimeno Rewelacja. (2) Obecnie najlepszy kebab we Wrzeszczu i bardzo dobra baranina. A co ważne, z... ktos Polecam. (2) Ceny niższe niż gdzie indziej, a lepsze i nie mniejsze niż inne. Kebab super,... Kamil Nowaker - opinia (2) Kebab składał się z fioletowej surówki z domieszkami mięsa i innej surówki.... Nowaker Super Żarcie! (2) Z kumplami z Politechniki regularnie odwiedzamy tą kebabownię i zawsze... krzyhu THE BEST!!!!!!!! (1) Jadlem kiedys w alabali, jedzenie bylo dobre ale teraz to szok jest bardzo... D Amku Amku ;) (1) Zjadłam i bardzo mi smakowało :) żadko jadam w fast foodach, bo zwykle... Asioper mizeria (2) Jadam kebaby (czy tez kebapy) bardzo czesto, i zachecony opiniami innych... kebaB przez B na koncu ! Jak Kebap, to tylko tu! (2) Od dłuższego czasu jadam tylko i wyłącznie w Alabali. Po prostu uwielbiam ten... Piotr Trzeba zobaczyc (2) Hmmm powiem krotko tanio ,smacznie i przyjemnie . darek Hmmm (1) Polecam bardzo dobry kebap. Litz NAJLEPSZY KEBAP W MIEśCIE!! POLECAM!! (1) Tryb życia zmusza mnie do bardzo częstego korzystania z tego typu jedzenia... Stała klientka POLECAM WSZYSTKIM! (1) W porównaniu do innych Kebap-ów wszystko smakuje bardzo świeżo, jednym... Piotrek slabo (2) kebap bardzo slaby, mega malo dodatkow praktycznie sama kapusta i tyle, zero... aaaa