Pilnie poszukuje solidne biuro nieruchomosci

Witam,

mam na sprzedaż nieruchomość którą przynosi bardzo dobry dochód. A wiec dałam ogłoszenie i już kilka pośredników dzwonili. Na moje pytanie jaki rodzaj umowy proponują, czy na wylacznosc-czy otwarta, to wszyscy zgodnie mówią ze i taka i taka( ale jakoś bez emocje). Dla mnie to jest jakaś nieodpowiedzialność. Zależy mi na biuro które się zaangażuje i podchodzi do spraw profesjonalnie, a nie tylko ze by przyjęli ofertę i odlozili moja umowa do szuflady. Z przyjemnością bym podpisała umowa na wyłączność , ale nie z tymi "posrednikami " którym nie zależy na sprzedaż a tylko ze by wyrobić normę nakładaną przez biura. Poszukuje osoba z licencja , a nie jakiś asystent który po tygodniu zniknie bo mu się ten fach znudził.

Powiem od razu ze nieufnie podchodzę do sieciowki typu Metrohouse i Tyszkiewicz nieruchomości- za duza rotacja "asystentow".

Bardzo prosze o rzetelne opinie, moj email agp221@hotmail.com

Pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pilnie poszukuje solidne biuro nieruchomosci

Ja też nieufnie podchodzę do maili z mało profesjonalnym loginem jak Twój, który nic nie znaczy. Za tydzień znikniesz i bo Ci się znudzi a tak gdybyśpodał/a imię i nazwisko to przynajmniej mail byłby profesjonalny a nie anonimowy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Pilnie poszukuje solidne biuro nieruchomosci

Malo profesjonalny login? Ja nie jest firma czy posrednik, a osoba prywatna. Nie zauwazylam ze by tutaj ktokolwiek podawal jakiekolwiek dane osobowe.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie poszukuje solidne biuro nieruchomosci

Tylko że dla firmy skoro jesteś klientem/klientką to nie ma znaczenia czy jesteś osobą prywatną czy firmą. Login jako internetowe imię i nazwisko świadczy również o człowieku wiec skoro jest mało profesjonalny to tak samo jest traktowana osoba za nim się kryjąca. Krótko mówiąc, jeśli zgłosiłyby się do Ciebie dwie osoby - jedna o loginie np. lodzik a druga o loginie np. agnieszka.lodzikowska - to która osoba byłaby dla Ciebie bardziej wiarygodnym klientem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Pilnie poszukuje solidne biuro nieruchomosci

Znam od wielu lat i korzystaM.

Gdańsk Przymorze tel. stacjon.
58 5534320
Pozdr. Anna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Pilnie poszukuje solidne biuro nieruchomosci

Dostrzegam tu wiele niekonsekwencji...osoba pisząca posługuje się amerykańsko-polskim slangiem...pisownia bez i z polskimi znakami?? Czy to jakaś nieudolna prowokacja? Czy rzeczywiście Pani ma problem z nawiązaniem kontaktu z sensownym biurem nieruchomości?

Wiele wyjaśni podanie 'brzegowych' danych dotyczących oferty. Jeżeli rzeczywiście nieruchomość przynosi godziwą stopę zwrotu z inwestycji, z pewnością znajdzie sensownego klienta. Zatem wystarczy ujawnić ofertę na tematycznych portalach. Aby pomóc sprawie, proponuję również nawiązać kontakt z biurem nieruchomości, które potrafiłoby rzetelnie zająć się ofertą. Przyznaję, że tzw. 'sieciowe' agencje mają rosnący problem z utrzymaniem personelu. Ludzie z 'łapanki' mają za zadanie wyrobić normy ilości umów przyniesionych do biura. Indywidualna opieka nad daną ofertą, to u nich fikcja. To przynosi szkodę nie tylko klientom, którzy takiej agencji zaufali, szkody mają również wymiar niemierzalny - uszczerbek dla zawodu pośrednika...mówi się wiele o niby pośrednikach, osobach, które zorientowane są na szybki zarobek, nie znający terminu dobry doradca rynku nieruchomości, etc.
...pisać można by długo:)
pozdrawiam dobrych pośredników:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie poszukuje solidne biuro nieruchomosci

Polecam Biuro Nieruchomości w Gdyni http://www.master-house.pl/ przy Starowiejskiej w Atrium.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Pilnie poszukuje solidne biuro nieruchomosci

Wynajmę bezpośrednio lokale użytkowe o różnej wielkości do 200 m 2 na 1 piętrze i do 200m2 na 2 piętrze. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni . Obiekt nowy 2012 wolnostojacy, z dużymi witrynami, wejściem z ulicy, budynek bezpośredno przy ul Hynka 32 Gdansk -Zaspa ( ruchliwa ulica o dużym natężeniu ruchu pieszym i kołowym) stacji kolejki SKM Zaspa i sklepu Lidl .Otwarta przestrzeń, do dowolnej aranżacji i podziału .Lokal posiada wszystkie media miejsce na reklamę na elewacji budynku oraz parking w otoczeniu budynku.Dogodna lokalizacja na działalność: biuro-handlo- usługowa, Czynsz najmu:40zł/m 2 netto + opłaty. Kaucja. Wolne od zaraz . Właściciel 691415806
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie poszukuje solidne biuro nieruchomosci

Witam,
polecam usługi Ober-Haus Nieruchomości. Firma międzynarodowa o zasięgu ogólnopolskim właścicielem jest Bank Nordea.

tel do pośrednika 502402608

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Pilnie poszukuje solidne biuro nieruchomosci

Witam,
mam do wynajecia powierzchnie biurowe w Gdańsku Zaspa na ul. Hynka 32 rózne powierzchnie do 200 m2 kondygnacja 1 i do 200m2 kondygnacja 2 budynek nowy przy ulicy parking przy stacji SKM ZASPA zaintersowanych prosze o kontakt do współpracy zapraszam różnież biura nieruchmości 691415806 pozdrawiam właciciel
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pilnie poszukuje solidne biuro nieruchomosci

Solidne biuro nieruchomości, które może rzetelnie zająć się Twoją oferta.
Polecam biuro PCN Nieruchomości z Gdyni Pl. Kaszubski 8/205 ( 12 lat na rynku )
Podaje kontakt do dobrego pośrednika
tel. 530 953 092, mail a.kolecka@pcn.konfe.pl

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Pilnie poszukuje solidne biuro nieruchomosci

Mała rodzinna firma która jest na rynku od 1996 roku.
Właściciel i właścicielka mają państwowe uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego oraz pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Poza typowymi nieruchomościami mieszkalnymi, biuro specjalizuje się też w lokalach i nieruchomościach komercyjnych.
Pośrednictwem zajmuje się bezpośrednio właściciel.
Nieruchomości Peruccy
ul. Wójta Radtkego 53/2
81-355 Gdynia

Pan Zbigniew Perucki
tel. kom 601 644 630
lub (58) 78 21 000
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2


Dzień dobry, Zapraszam Państwa do skorzystania z usług: Biuro nieruchomości, wynajmu krótko - długoterminowego, obsługi mieszkań.
Świadczę usługi na rynku trójmiejskim od wielu lat. Posiadam doświadczenie w najmie.

Pomagam takim osobom jak Ty w obsłudze lokali, kupnie, sprzedaży, szybkim znalezieniu odpowiedzialnych i wypłacalnych najemców oraz zarządzam nieruchomościami w twoim imieniu. Dzięki temu Ty będziesz się cieszył dochodem pasywnym, bez konieczności tracenia cennego czasu na przygotowanie mieszkania pod wynajem, poszukiwanie najemców i późniejszą obsługę nieruchomości.

Jeśli dołączysz do grona moich klientów, zaopiekuję się od A do Z twoim mieszkaniem. Będzie ono dostępne na booking.com i innych portalach do wynajęcia.

Służę również pomocą w organizacji remontów mieszkań lub domów. Posiadam zaufaną ekipę remontową, która sprawnie wyremontuje twój lokal.

Jeśli chcesz zlecić zarządzanie najmem odpowiedzialnej osobie i cieszyć się realnym dochodem pasywnym, bez tracenia cennego czasu, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Przede wszystkim podstawą dobrego najmu jest zaufanie między klientem a zarządcą. Stawiam również na praktyczność - każde mieszkanie musi być ubezpieczone jak również najemcy polisą OC w życiu prywatnym.

Świadczę również usługi porządkowe, pranie tapicerek profesjonalnym odkurzaczem piorącym. Mycie okien, mieszkań i firm.

Zapraszam na blog: https://stadnickihouse.blogspot.com

Zapraszam do moich wpisów:
https://stadnicki-house.business.site

Porozmawiajmy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Gdyni nie ma lepszego biura, niż Goodwill & Co https://www.goodwill-nieruchomosci.pl/. Solidna firma dbająca o interes klienta. Specjaliści w swoim fachu, polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? (93 odpowiedzi)

witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości: znalazłem...

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...