Grażyna janicka - opinia (1) Bardzo dobre torby w dobrych cenach Grażyna janicka Maria - opinia (1) fajne torby, duży wybór. Kupiłam także czapke z której jestem zadowolona Maria Andrzej - opinia (1) Towar nędznej jakosci Kupowalem zonie szalik, starsza pani na wyspie... Andrzej
Bardzo miła obsługa- wielki wybór toreb (1) Zestem zadowolona Aguska Portfel i zegarek YAKI (1) Kupiłam u nich zegarek marki YAKI- taki jak we włoszech. Nigdzie nie ma... Wiki Wybór portfeli bardzo duży (1) Nigdzie nie ma takiego wyboru fajnych portfeli Gabi Super bransoletki (1) Wielki wybór bransoletek w sklepie na Przymorzu a do tego ceny super Pam. Polecam innym (1) Super torby w rewelacyjnych cenach Aga super sklep dla każdej kobiety! (2) zawsze jakaś ciekawa promocja, pomocna i miła obsługa, przystępne ceny... kropcia Super promocje (1) Duże rabaty i duży wybór biżuterii Już nieraz kupiłam i jestem zadowolona milka ja - opinia (1) super obsługa, towar super jakosciowo i ceny nie powalajace z nóg:) ja masakra (1) beznadziejne rzeczy ktore uczulaja klijentka