Piotr Kwieciński ginekolog

Jakie macie odczucia w związku z tym lekarzem? Mnie trochę drażni jego zachowanie ale wydaje mi się, że zna się na tym, co robi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Piotr Kwieciński ginekolog

Wyluzuj, dr Kwiecinski jest spoko gosciem. Skutecznie zapłodnił mnie po kilku inseminacjach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Piotr Kwieciński ginekolog

Ja korzystam z jego usług miałam problemy z zajściem w ciążę trzy nieudane inseminację byłam już załamana za czwartym razem się udało jet konkretnym lekarzem tłumaczy wszystko ze zrozumieniem cierpliwie i jest delikatny w badaniach ja nie wyobrażam sobie innego ginekologa
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Piotr Kwieciński ginekolog

Z tego co zdążyłam zauważyć pozytywnie o tym lekarzu wypowiadają się osoby, które chodzą do niego prywatnie. Co innego można usłyszeć w przychodni, gdzie przyjmuje pacjentki na NFZ. Na pytania odpowiada niechętnie, bardzo zdawkowo i zwykle w niemiły sposób, podnosi głos na pacjentkę. Odnoszę wrażenie, że jestem dla niego osobą niegodną uwagi, bo nie płacę. Leczyłam się u niego kilka miesięcy, poza USG nie wykonał żadnych dodatkowych badań, nawet ginekologicznego.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Piotr Kwieciński ginekolog

Jak wspominałam wcześniej dr Kwieciński wykonał IN VITRO, jestem szcześliwą brzuchaczką w 5 miesiącu :)
NIestety w temacie panstwowej służby zdrowia mam przewagę opinii negatywnych. Dlatego realia są takie a nie inne. Trzeba chodzić odpłatnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Piotr Kwieciński ginekolog

Niestety, nie każdy ma możliwość skorzystania z opieki prywatnej. Mam wyjątkowo niemiłe wspomnienia związane z tym lekarzem. Ganianie ciężarnej po leki których produkcję wstrzymano 2 lata wcześniej..szkoda się rozpisywać...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Piotr Kwieciński ginekolog

Z pewnością konkretny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Piotr Kwieciński ginekolog

niewychowany konowal
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Piotr Kwieciński ginekolog

Ja mogę powiedzieć tylko jedno cudowny lekarz i człowiek.Długo z mężem staramy się o dziecko.Po półtora roku chodzenia do innego "dobrego"lekarza na NFZ gdzie właściwie był to stracony czas, postanowiłam udać się do kliniki niepłodności a konkretnie właśnie do doktora Kwiecińskiego.I dziękuję Bogu że właśnie jego wybrałam.Zajął się mną fantastycznie.Przedstawił nam plan działania,badania jakie powinnam zrobić między innymi drożność jajowodów.Gdy wszystko było ok a pomimo to nadal nie udało mi się zajść w ciąże,postanowiliśmy za namową lekarza nie czekać i skorzystać z refundacji in vitro.Pan doktor zajął się mną fantastycznie i naprawdę czułam że bardzo mu zależy na tym żeby mi pomóc,a uwierzcie on ani przez moment nie próbował naciągnąć nas na kasę,a wręcz przeciwnie.Nie zlecał niepotrzebnych badań,rozumiał że bardzo chcę mieć dziecko a nie mamy kasy.Niestety nie udało się.........ale mam jeszcze dwa podejścia.Pan doktor cały czas podtrzymywał mnie na duchu,był delikatny i widziałam że starał się zrobić wszystko żeby się udało....i to nie dlatego że płaciłam za wizyty.Po prostu mu zależało,to było widać a szczególnie jak się nie udało....Jestem mu bardzo wdzięczna i na pewno będę do niego i tylko do niego chodzić na wizyty.Pozdrawiam wszystkich starających się o dziecko,trzymajcie się i nie poddawajcie się!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Piotr Kwieciński ginekolog

Witam i co udało się zajść w ciażę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Piotr Kwieciński ginekolog

Ja również polecam,fakt wizyty są drogie ale warto!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Piotr Kwieciński ginekolog

Dodam jeszcze, że chamidło z kompleksami
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Piotr Kwieciński ginekolog

Te wszystkie opinie ten "doktor" chyba wypisuje sobie sam. Gorszego (tutaj niech każdy wstawi najgorsze epitety, jakie zna), nie spotkałam chyba nigdy, w żadnym gabinecie, szpitalu, ani przychodni. Na zadawane pytania słyszałam odpowiedzi: "Nie jestem wróżką, żeby to wiedzieć", "Może pani tu napisać, że ma w d... leczenie, podpisać się i wyjść", "Pani nie ma świadomości, po co tu przyszła". Resztę napiszę w skardze, którą zamierzam wystosować do dyrekcji Copernicusa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Piotr Kwieciński ginekolog

https://ranking.abczdrowie.pl/d/piotr-kwiecinski-ginekolog-gdansk-3981#opinion
Tutaj ma same dobre opinie. Słyszałam o nim i dobre i zakakujace rzeczy . Generalnie Bilans jest na plus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

osteoporoza (10 odpowiedzi)

gdzie najlepiej zrobic badanie osteoporozy wraz z porada lekarska w Trojmiescie