Znany Lekarz

Chciałam dodać opinię o lekarzu na portalu znany lekarz i okazało się, ze nie mogę tego zrobić bo nie mam konta na Pacebooku!
Nie mam i nie zamierzam mieć. Poza tym powiem wam, że jak tak przeglądałam tych lekarzy w tym portalu znany lekarz to te wpisy są chyba za pieniądze, jakieś premium czy coś. Albo jedni mają 10 opini przez 5 lat a inni 40 przez sześć miesięcy
No i tak się zastanawiam czy to jest wiarygodny portal bo chyba nie:(
Ciekawa jestem co o tym myślicie?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Znany Lekarz

Moim zdaniem sami lekarze nie wpisuja sobie dobrych opinii, a roznica moze wynikac stad, ze znam lekarkę, ktora przy kazdej wizycie w prywatnym gabinecie prosi bardzo o wystawienie jej opinii.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Podaj nazwisko lekarza, może tu ktoś napisze swoją opinię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

tam są tacy co w 9 miesięcy mają 44 opini a w 5 lat np 2 opinie lub 4. Cyrk.
Są spece co mają 50 lat lub 60 lat i kilka opini. I świerzaki co 4 miesiace temu skończyli studia i np 20 opini. Cyrk
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie tylko wystawiajacy musi mieć konto na Facebooku, ale lekarz musi prowadzić rejestrację przez portal Znany lekarz - inaczej nie zamieszcza o nim opinii. Tak jest od kilku lat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

a ja zamiesciłem koledze 25 opini....he he
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jemu??

https://m.trojmiasto.pl/forum/rehabilitant-marcin-rosadzinski-opinie-t730387,1,50.html
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

hahahahahahahahahaha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zapisuję się zawsze na wizyty do mojej gin przez znanylekarz.pl i opinię też jej wystawiłam w tym serwisie choć nie mam konta na FB.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja za kaske pisze duzo opini tym ktorych nie znam.
Duzo kasy to i 200 opini rocznie roznym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dzień dobry,

chciałabym wyjaśnić kilka kwestii. Przede wszystkim w serwisie ZnanyLekarz.pl opinię może dodać każdy Użytkownik - niezależnie od tego czy dany Lekarz jest naszym klientem, czy nie. Aby zamieścić opinię należy zalogować się za pomocą portalu Facebook. Jesteśmy zdania, że takie opinie są dużo bardziej wiarygodne i mniej anonimowe od pozostałych, co stanowi nasz priorytet. Nie jest jednak tak, że opinia musi być podpisana imieniem i nazwiskiem jej autora, a Użytkownicy (w tym Lekarz) będzie miał wgląd w dane autora opinii. Oczywiście można wybrać taką opcję, jednak nie jest to obligatoryjny. Ponieważ wiemy, że część osób nie chce podpisywać się imieniem oraz nazwiskiem, dodaliśmy możliwość wyboru podpisu.

Jedyną alternatywą logowania za pomocą portalu Facebook jest umówienie się na wizytę, do konkretnego Specjalisty, który posiada kalendarz wizyt, za pomocą naszego serwisu. Użytkownicy, którzy umówili wizytę na ZnanyLekarz.pl zweryfikowali tym samym swoją tożsamość i mają możliwość dodawania komentarzy w sposób tradycyjny.

Pozdrawiam,
Iwona Dziedzic-Gawryś, ZnanyLekarz.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

Pani z Z.Lekarza- Iwona Dziedzic-Gawryś to pic na wodę bo wasz portal jest płatny i są tacy co mają natrzaskane po 70-100 opini w 2-3 lata. Można to sprawdzić. A są dobrzy lekarze i mają pare opini...
Za znany lekarz się płaci....jest kasa są- efekty.
Wie Pani, że większośc pacjentów to strsi ludzie i na kompach się nie znają i FB nie mają ...a młodzi...cóż piwko, impry fury i komóry a nie siedzenie i pisanie opini bo jakiś lekarz dał receptę albo dietetyyczka -rozpiskę diety. Diety są w necie za darmo!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Myślę, że masz wiele racji.
Dobry lekarz reklamować się się nie musi. Chyba warto zatem odpuścić sobie te adresy z początku listy czyli te promowane oraz takie co mają 40 pozytywnych opinii w pół roku.
Taki płatny portal reklamowy jest mało wiarygodny.
Lepiej popytać znajomych niż powierzać własne zdrowie nie wiadomo komu:(
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Lekarz płaci jedynie za udostępnienie kalendarza swoich wizyt, dzięki którym pacjenci mogą umówić się na wizytę. Nie wszyscy lekarze będą mieć dużo opinii, ponieważ nie wszyscy mają na nim aktywne profile, nie wszyscy zabiegają o opinie (np. po wizycie). Ponadto proszę się zapoznać z regulaminem, kto i jak może dodać opinię, bowiem może ją dodać pacjent, który był na wizycie u danego lekarza/specjalisty lub zweryfikuje się aktywnym, z historią, prawdziwym kontem FB (zatem są dwie możliwości) zgodnie z regulaminem serwisu).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nieuczciwe jest to, że lekarz jest znany z imienia i nazwiska, a szkalujący go pacjent występuje pod głupkowatym pseudonimem- to jest wg Pani uczciwe? Powinna być jakaś weryfikacja danych pacjenta...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też bym coś chciała wyjaśnić. Nie od dziś wiadomo że opinie na znanym lekarzu można sobie kupić. I tak lekarze z profilem 2-3 lata nagle w ostatnie pół roku mają 20 dobrych opinii. Co dziwne opinie dodawane są mniej więcej w tych samych dniach kolejnego miesiąca. Przypadek? Nie sądzę
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowni Państwo,

w naszym serwisie lekarz płaci jedynie za możliwość aktywowania kalendarza wizyt. Nie pobieramy opłat za wystawiane opinie czy ich moderację. Każdy komentarz, zarówno pozytywny jak i negatywny, przechodzi naszą wewnętrzną moderację i zostaje opublikowany, jeżeli jest zgodny z Regulaminem.

Z wyrazami szacunku,
Iwona Dziedzic-Gawryś, ZnanyLekarz.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Pytanie do P. Iwony Dziedzic- Gawryś. Skoro lekarz występuje z imienia i nazwiska, może najwyższy czas aby pacjent wydający ocenę również występował z imienia i nazwiska. Ciekawa jestem, jaki jest sposób weryfikacji przez Państwa tych opinii? Wygląda na to, że w ZL pacjent może napisać wszystko, zmieszać z błotem pod jakimś durnym pseudonimem, nawet w skrajnych przypadkach zniszczyć komuś życie. Jak się Pani do tego odniesie? Pomijam fakt dodawania opinii pod sztucznie w tym celu tworzonymi nickami - np. stomatolog, który zaczął pracę zawodową w ciągu miesiąca ma nagle kilkadziesiąt pozytywnych opinii (oczywiście wszystkie wystawione pod pseudonimami typuMała Mi , Gandalf, itd....). Nie wydaje się to Pani żenujące i nieuczciwe?
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

Popieram w całej rozciągłości.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

a gdzie tajemnica lekarska? To są wrażliwe dane! I co, teraz mają ludzie wiedzieć, że pan x chodzi do urologa z hemoroidami, do psychiatry ze schizofrenią, czy wenerologa bo ma kiłę?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo trafne spostrzeżenie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy tam ma być napisane z jaką jednostką chorobowąs się zgłaszasz? Przecież nikt tego nie wymaga. Dodawanie opinii na ZL jest przecież dobrowolne, więc Pacjent świadomie podejmuje decyzję, że dodając opinię godzi się na ujawnienie swoich danych wrażliwych. Dlatego uważam, że opinie powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem. Tylko to zapewni uczciwość i da prawa obu stronom.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A sama się ukrywasz pod pseudonimem. Żałosne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Olu. Pacjent może wybrać opis, który znajdzie się w podpisie pod dodaną opinię (może to być również imię i nazwisko). To nieprawda, ze pacjent może napisać wszystko, polecam lekturę naszego regulaminu - https://www.znanylekarz.pl/regulamin oraz zasadami dodawania opinii - https://pomoc.znanylekarz.pl/hc/pl/categories/200117347-Dodawanie-opinii. Pragnę podkreślić iż wszytkie opinią są moderowane przez nasz dział moderacji, wg wielu kryteriów, np. opinią musi być merytoryczna, dodana przez pacjenta który był na wizycie, nie może zawierać wulgaryzmów, kłamstw, oceny wyglądu, etc. Ponadto lekarz/specjalista ma również szereg możliwości po otrzymanej opinii. np. zgłoszenie nadużycia. Odnośnie stomatologa (anonimowego), o którym Pani pisze trudno mi się do tego odnieść, ponieważ nie wiem o kogo chodzi. Jeśli ma Pani jakiekolwiek podejrzenia, dowody, proszę podesłać je do nas na adres: kontakt@znanylekarz.pl, wówczas zweryfikujemy tę osobę i opinie, wiedząc kim jest ta osoba. Pozdrowienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bzdury i kłamstwa Pani pisze, byłam na takiej wizycie i piszecie do mnie, że moja opinia nie może zostać przyjęta, Gdyż nie byłam na wizycie, potem, że muszę zmienić jej treść bo są to pomówienia poważni jesteście? Wszystko nagrałam, całą wizytę i psycholog u którego byłam powinien mieć zakaz wykonywania zawodu, a Wy nie chcecie udostępnić mojej negatywnej opinii i proponujecie żebym skontaktowała się z placówką w której jest zatrudniony, ten portal wprowadza ludzi w błąd a Wy zarabiacie na tym i przyjmujecie tylko pozytywne opinie, prawda się nie pojawi nigdy, gdyż o to zadbacie, ludzie spróbujcie dodać negatywna opinie lekarzowi to sami się przekonacie co portal znany Lekarz z nią zrobi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Dziedzic...juz Pani dziekujemy. Ale jaja. Tam sa lekarze z 30 letnim stażem i 5 opini.
Oraz z rocznym stażem...tak roczek smarkaty i 30 opini
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowni Państwo,

pozwolę sobie odpowiedzieć w jednej wiadomości.

Każdy użytkownik, który chce zamieścić opinię w naszym serwisie, musi zweryfikować swoje konto za pomocą profilu na Facebooku lub poprzez umówienie wizyty w naszym serwisie. Administratorzy serwisu dysponują zatem danymi użytkowników. Pozornie może się wydawać, że opinie są anonimowe, ponieważ autorzy podpisują się nickami, jednak te mają za zadanie chronić ich dane osobowe i informacje o stanie zdrowia. Dane użytkowników objęte są bowiem ustawą o ochronie danych osobowych. Olbrzymia część pacjentów rezygnuje jednak z nicków na rzecz prawdziwego imienia i nazwiska.

Chciałabym odnieść się także do liczby opinii zamieszczanych na profilach lekarzy. To nie staż pracy decyduje o tym, ile kto ma opinii. Pacjenci decydują kogo oceniają, a ilość opinii na konkretnych kontach jest tego odzwierciedleniem. Proszę także pamiętać, że część lekarzy zachęca pacjentów do wystawienia opinii, podczas gdy dla innych nie jest to tak istotne.

Z wyrazami szacunku,
Iwona Dziedzic-Gawryś, ZnanyLekarz.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

W ciągu ostatniego roku dostałam kilka ofert pisania pozytywnych komentarzy na znanym lekarzu. Z tym że akurat ja nie musze uciekać się do takich praktyk. W rzeczywistości mało który pacjent ma czas i ochotę wypisywać pochwalne komentarze.Prędzej odezwie się ten niezadowolony. Śmieszne jest to że dobrzy lekarze do których trzeba czekać długo nawet na prywatną wizytę maja zero lub kilka komentarzy, a lekarze ledwo po stażu maja po kilkadziesiąt. Śmiech na sali. Każda opinia zaczyna się od słów "najlepszy, znakomity, wspaniały" - no ktory normalny człowiek tak pisze?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma zgody na działania, gdzie ktoś oferuje płatne pisanie komentarzy czy inne działania niezgodne z prawem w serwisie, Prowadzimy bieżące działania wymierzone w kierunku takich osób firm, etc. Proszę podesłać dane tej osoby lub firmy, chętnie się z nią skontaktujemy. Odnosząc się do opinii, jeśli ktoś jest obecny w serwisie, bez znaczenia jest czy to lekarz który oferuje usługę umawiania wizyt przez portal czy nie i zależy mu na opiniach pacjentów, chce budować swój wizerunek, będzie o nie zabiegał. Każda opinia jest moderowana, bez względu na charakter opinii, i jeśli zgodna z regulaminem i zasadami pisania opinii - https://pomoc.znanylekarz.pl/hc/pl/categories/200117347-Dodawanie-opinii wówczas taka opinia zostanie opublikowana. Jeśli ma Pan dodatkowe pytania, zapraszam do kontaktu, kontakt@znanylekarz.pl. Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najzabawniejsze jest to, gdy nagle z niewiadomego powodu znikają wszystkie negatywne opinie u danego lekarza (wystawiane na przełomie kilku lat czy miesięcy. To jest coś zastanawiającego, zwłaszcza jeśli kilka dni wcześniej czyta się opinie i chce się pokazać znajomym,kogo unikać, a tu nagle same ach o och wspaniałości...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Poproszę o konkretny przykład na adres kontakt@znanylekarz.pl. Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~Iwona Dziedzic-Gawryś, ZnanyLekarz. Fakty są takie, że wystawiający opinię nie ma możliwości sprostowania. To standard w prasie i innych mediach. Nie dając możliwości sprostowania jesteście zupełnie niewiarygodni.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uwielbiam lekarza http://www.szperzynski.pl/. To jedyny lekarz z powołania, jakiego spotkałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

moje obserwacje wskazują na coś innego. Lekarz który miał u Państwa ocenę 3,5 okazał się dobrym specjalistą a z kolei lekarz ze średnia 5 hmm pozostawią to bez komentarza. Po obu wizytach postanowiłam dodać komentarze obu lekarzom i negatywny dla lekarza z wysoką średnią i pozytywny z niższą. Proszę zgadnąć co się stało pozytywny został dodany, negatywny-nie. Dodam też że komentarze w internecie z reguły piszą osoby niezadowolone. Państwa portal jest po prostu marketingowym narzędziem, który w nieuczciwy sposób buduje markę w internecie i nie powinien stanowić wiarygodnego źródła informacji o lekarzach dla pacjentów
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Działacie wyłącznie na korzyść medyków. Pacjent po wystawieniu negatywnej opinii lekarzowi i po jego odniesieniu się do tej opinii nie ma możliwości sprostować komentarza lekarza. Lekarz jest bezkarny i może pisać zupełnie i**otyzmy. O mnie rehabilitant Marcin Rosadziński napisał np. że chciałem mu płacić cukierkami za wizytę. Po paru miesięcy ów pan napisał, że nie byłem u niego w ogóle w gabinecie. Łgarz i krętacz. Ale portal Znany Lekarz aprobuje takie i**otyzmy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaraz wyjaśnię, jak to jest z tymi opiniami. Pracuję w gabinecie stomatologicznym ( lekarz z dłuższym stażem), co jakiś czas na maila dostajemy oferty pisania opinii na temat naszego gabinetu, lekarza. Oczywiście płatne. Są to pakiety, np. 100 pozytywnych opinii w miesiącu na różnych portalach medycznych 500 zł. I cała tajemnica.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też jestem lekarzem i ...nie dostaję żadnych maili żeby pisać "płatne" opinie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie jestem lekarzem ale polonistką-niepraktykującą ale jednak. Czytając opinie pod nazwiskiem jakiegoś lekarza, pisane przez niby niezależne osoby, widzę ten sam styl, słownictwo, rytm zdania itp. I co więcej-mimo że, to widzę to jako pacjent korzystam z porad zarówno tych którzy mają po kilkadziesiąt super-wspaniałych opinii jak i tych którzy mają takie sobie bądź negatywne i widzę, że często to się ma nijak do rzeczywistości (choć pewnie część z tych opinii mówi prawdę).
A może ci opinio-pisacze typują wg swoich reguł bardziej przyszłościowe i zasobniejsze gabinety lekarskie a ty nie podpadasz pod ich normy i nie przysyłają ci maili albo może masz źle skonfigurowaną skrzynkę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Drogi anonimie. Piszesz, że jesteś polonistką. Liczba błędów (interpunkcyjnych, ortograficznych) w Twoim tekście jednak temu przeczy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba w tym konkretnym przypadku chodzi o oferty firm zajmujących się tzw.buzz marketingiem (marketingiem szeptanym)-a z takimi firmami nie są powiązane bezpośrednio portale typu znanylekarz itd.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Otóż to.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale jaja...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z pewnością nie dostaje ich Pani od nas ani od legalnych, działających zgodnie z prawem, firm. Nie wyrażamy zgody na takie działania, mało tego, nie jest tak łatwo dodać opinię, zwłaszcza że obok działu moderacji, pracujemy w oparciu o dodatkowe filtry, które takie działania skutecznie uniemożliwiają. Napiętnujemy takie firmy razem z naszym działem prawnym, dlatego jeśli dostaje Pani takie propozycje proszę o kontakt z nami lub zgłoszenie takiej firmy, które oferują pakiety opinii na portalu ZnanyLekarz. Pozdrowienia,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oby nie było, że zaczną przychodzic maile, żeby się uchronić przed niepochlebnymi opiniami :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja spotkałam się z taką opcją na ZL że po wizycie prywatnej u pewnego lekarza przyszedł do mnie sms z prośbą o wystawienie opinii z wizyty. I faktycznie byłam chyba na 3 wizytach i za każdym razem po wizycie przychodził ten sms, więc myślę że stąd ilość opinii. Niekoniecznie bym posądzała że ktoś kupuje opinie. Po prostu jeden lekarz tworzy sobie markę i zwraca uwagę na chęć posiadania dużej ilości opinii a inny ma to po prostu gdzieś. Takie jest moje zdanie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Naprawdę???Lekko nachalna postawa lekarza...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo Zn.L to marketing i do tego płatny. Wystarczy poczytać regulamin ZL - ci co mają włączone kalendarze- płacą kupe kasy z miejsce w internecie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic nie bierze się przypadkowo. Lekarz "dobry" tzn.taki , który w pełni zaspokoi pacjenta w w postawionej diagnozie stanu Jego zdrowia a także doprowadzi do szybkiego wyzdrowienia tegoż na pewno otrzyma opinie pozytywną . Bywają jednak lekarze małomówni ,gburowaci którzy nie wiele pacjentowi pomogą w Jego dolegliwościach zaś cena za usługę bywa zbyt wygórowana i i w sumie bez efektu była wizyta. Trudno w takich przypadkach wysilać się na opinię pozytywną. Poza tym opinie na znanylekarz.pl są cenzurowane i okrojone w treści. I nie mowa tu treściach niestosownych lecz o ściśle obiektywnych ,które akurat moderatorowi nie pasowały. - Miałem taki przypadek .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Znany Lekarz

Tak.Zgadzam sie. Tez uwazam ze ci lekarze ci maja po 200 i wiecej opinii musieli je kupic
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma opcji kupowania opinii na ZnanyLekarz. Jeśli ma Pani jakieś dowody, że któryś lekarz/specjalista faktycznie kupił opinię, poproszę o ich dostarczenie na adres kontakt@znaylekarz.pl. Proszę jednak zwrócić uwagę, iż lekarze, którym zależy na opiniach pacjentów, będą o nie zabiegać, stąd niektórzy mogą mieć ich więcej. Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Podała pani błędny adres. Nieładnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wystawiłam opinię na znanylekarz, neutralną, to była ogólna opinia o podejściu lekarza do pacjenta, czyli że nie zainteresował się zbytnio,  nie dostałam dostatecznego czasu oraz komentarza od lekarza...nie chcą jej wystawić! Piszą, ze za mało konkretów napisałam...a co miałam napisać jak byłam w gabinecie 5 minut
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Aniu, portal Znany Lekarz jest wyjątkowo stronniczy. Moją opinię, przed wystawieniem, musiałem dwukrotnie moderować, bo ponoć była zbytnio obciążająca medyka. Natomiast ów medyk napisał odpowiedź na moją opinię przedstawiając mnie jako półgłówka, który "chciał płacić za wizytę cukierkami". W jego opinii padało wiele obraźliwych dla mnie sformułowań, z których pisanie na "ty" było najmniejszym. Pytałem redaktorów Znany Lekarz, dlaczego nie zareagowali na obraźliwy test. Odpowiedzieli, że medyk ma prawo do obrony. Chciałem zamieścić sprostowanie, które jest ogólnie przyjętą formą obrony-odmówiono mi jednak. Reasumując: Znany Lekarz broni lekarzy, nie ma nic wspólnego z obrona pacjenta. Zmuszony byłem bronić się przed tym medykiem zwracając sie do policji i sądu fizjoterapeutów. Jacek Chajęcki
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

chodzi o tego asiora co wszędzie ma natrzaskane opinie, a jak zadane jest tylko 1 pytanie - o to czy jest neurologiem , doktorem itd itd, bo tak ma opisane tu i tam -to ostra jazda i wysyp pozytywnych i nagłych komentarzy- https://forum.trojmiasto.pl/rehabilitant-marcin-rosadzinski-opinie-t730387,1,50.html
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

znanylekarz to nie jest booking czy google gdzie można wystawiać negatywne komentarze. Tu lekarze, którzy płacą abonament mogę sobie dowolnie kształtować opinie w internecie. Wystawiłam na znanylekarz 2 opinie 1 pozytywną 2 negatywną. Pozytywna została od razu opublikowana. Natomiast negatywna mimo, że odnosiła się tylko do wizyty i opisywała jej przebieg nie została opublikowana, zaznaczę że ten lekarz ma tam ocenę na 5 gwiazdek. Moim zdaniem trzeba bojkotować nieuczciwe portale tego typu
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ma Pani zupełną rację. Portal działa w jedną stronę, na korzyść medyków. Zamieściłem tam negatywną opinię z pełnym opisem sprawy dotyczącą leczenia mnie mnie przez rehabiltanta Marcina Rosadzińskiego. Ów rehabilitant odpowiedział na mój komentarz. Jego komentarz zawierał szereg kłamstw i i obelg pod moim adresem np. że za wizytę u niego chciałem mu płacić cukierkami. Chciałem to oczywiście sprostować, ale portal Znany Lekarz odpowiedział mi, że regulamin tego nie przewiduje. Jednym słowem lekarz może łgać do woli bez konsekwencji.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Magdo oczywiście, że może Pani wystawić opinię negatywną w serwisie ZnanyLekarz, ale musi ona (tak mówi regulamin i zasady dodawania opinii na ZnanyLekarz, które każdy użytkownik, który che dodać jakąkolwiek opinię, musi zaakceptować) być zgodna właśnie z regulamin i owymi zasadami. Nie jesteśmy forum ani innym serwisem, notabene każdy ma swoje zasady regulaminy, które należy przestrzegać, chcą z nich korzystać. Jeśli Pani opinia pozytywna została zaakceptowana (ona również podlegała moderacji) oznacza, że była napisana poprawnie, Jeśli chodzi o opinię negatywną, trudno się odnieść nie widząc treści opinii. Niemniej jednak powinna Pani otrzymać informacje od moderatora, dlaczego opinia nie została opublikowana. Jeśli ma Pani jakieś pytania lub coś jest niejasno wyjaśnione ze strony serwisu, to proszę o kontakt: kontakt@znanylekarz.pl. Z pozdrowieniami, Iwona Dziedzic-Gawryś, Rzecznik prasowy ZnanyLekarz.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jak zweryfikowaliście Państwo twierdzenie pana Marcina Rosadzińskiego, że chciałem mu płacić za wizytę cukierkami?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Panie Jacku - Pana opinia została opublikowana w serwisie zgodnie z prawem, które przysługuje Panu jako pacjentowi. Jednocześnie lekarz/specjalista ma prawo odniesienia się do opinii pacjenta. Tak tez się stało. Na tym etapie proces się kończy, zgodnie z regulaminem i zasadami serwisu. Nie jesteśmy forum, gdzie może Pan pisać komentarze bez limitu. Pragnę podkreślić, że wszystkich, zarówno lekarzy jak i pacjentów, obowiązują zasady, które, chcąc korzystać z serwisu, muszą zaakceptować. Jeśli ma Pan wątpliwości lub pytania, zapraszam do kontaktu: kontakt@znanylekarz.pl. Z pozdrowieniami, Iwona Dziedzic-Gawryś, Rezcznik prasowy ZnanyLekarz.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Otóż nie, proszę Pani. Wszelkie cywilizowane środki przekazu dają możliwość do sprostowania. państwo pozbawiliście pacjentów tej możliwości. Dodam, że moja opinia musiała być dwukrotnie moderowana. Natomiast opinia Marcina Rosadzińskiego zamieszczona bez poprawek. Jak można dopuścić do publikacji bzdury , że chciałem za wizytę płacić cukierkami? Jak można było dopuścić do publikacji obrażających pacjenta komentarzy? Zachęcam do zapoznania się z komentarzem i opinią:
Jacek Chajęcki
Użytkownik zweryfikowany
14 lutego 2019 Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapi...więcej
Stanowczo nie polecam tego pana.
1/ Względy medyczne: pomimo, że jasno stwierdziłem na wizycie konsultacyjnej, że zabiegi typu laser, prądy, pole magnetyczne nigdy mi nie pomogły, pan Rosadziński zdecydował się je wprowadzić. Pierwsze zabiegi miały wyeliminować ból, potem miało być nastawianie kręgosłupa, a następnie ćwiczenia zapobiegające nawrotom bólu. Pierwsze trzy zabiegi były neutralne, czwarty wywołał silny, wielogodzinny ból, po którym chciałem zakończyć leczenie. Jednak zdecydowałem się na piąty zabieg. Ból po nim był tak silny, że z trudem dotarłem do domu i padłem na podłogę. Następnego dnia powiadomiłem mailowo Gabinet, że zakończyłem terapię. Nie jestem w stanie znosić tak silnego, długotrwałego bólu pojawiającego się po zabiegu. Przecież pierwsze zabiegi miały ból wyeliminować. Stało się odwrotnie.
2/ Sprawy finansowe: na wizycie konsultacyjnej zapłaciłem 100 zł (nie otrzymałem pokwitowania). Na pierwszej wizycie pan Rosadziński zażądał ode mnie zapłaty z góry 1200 zł za 12 zabiegów. Kiedy wyraziłem zdziwienie takim nigdzie niespotykanym rozwiązaniem, pan Rosadziński stwierdził, że to ułatwia mu pracę. Po zapłacie 1200 zł podałem mu wizytówkę ze swoimi danymi do wystawienia faktury lub imiennego rachunku. Pan Rosadziński stwierdził, że mam w tej sprawie pisać na adres mailowy, na który dokonuje się rejestracji. Pierwszy raz w życiu miałem taką sytuację, że po zapłacie znacznej dla mnie kwoty nie otrzymałem żadnego dowodu wpłaty! Niezwłocznie po powrocie do domu napisałem maila z prośbą o wystawienie faktury. Odpowiedzi nie otrzymałem. Po 2 dniach ponowiłem prośbę. Bez skutku. Do dziś, mimo upływu 22 dni od zakończenia leczenia faktury mi nie wystawiono. Oczywiście nie zwrócono mi też 700 zł za niewykorzystane zabiegi. Sprawę zgłosiłem na policję.
3/ Sprawy formalne: na stronie internetowej Gabinetu, z jego danych, podany jest tylko nr telefonu i adres mailowy. Brak nazwy firmy i danych adresowych. Jak ustaliłem, taka firma jak "Pomorski Rehabilitant" nie istnieje. Nie wiem teraz komu zgłosić mój problem. Kto (jaki podmiot) formalnie odpowiada za rozwiązywanie podobnych problemów? W Gabinecie brak cennika.
4/ Sprawy estetyczne. Na pierwszym zabiegu musiałem leżeć rozebrany na gołym, brudnym pokryciu kozetki, beż żadnego prześcieradła. Na drugim zabiegu papierowy ręcznik już leżał.....ale używany wcześniej przez kogoś. Potem na zabiegi zabierałem już własny ręcznik. Druga sprawa to głośna muzyka, na okrągło te same utwory. Kilkakrotnie musiałem prosić o ściszenie dźwięku, bo nie byłem w stanie w skupieniu poddawać się zabiegom.
Konkludując: zamiast pozbycia się bólu zafundowano mi koszmar, który trwa nadal. Zamiast zająć się swoim zdrowiem zajmuję sie odzyskiwaniem swoich pieniędzy. Dla uwiarygodnienia tej Opinii podaję swoje imię i nazwisko: Jacek Chajęcki.
Marcin Rosadziński
Dziękuje za podanie nazwiska. Na ponad tysiąc osób wyleczonych rocznie z bólu kregosłupa musi zawsze trafić się wyjątkowy przypadek. Cierpi Pan na ból kregosłupa od 15 lat, zabiegi miały trwać 12 wizyt a odbył Pan 5, pewne procesy zaczynają się aktywować po 5-7 wizycie. Zanim trafił Pan do mojego gabinetu był Pan pacjentem wszystkich specjalistów leczących ból kregosłupa w tym mieście i na wszystkich w mojej obecności Pan narzekał. Na mój temat dodał Pan opinie na wszystkich możliwych forach podszywając się pod różne osoby. Dziwny Pacjencie jeżeli cierpisz na ból kregosłupa 15 lat to nie spodziewaj się że przejdzie po 4 wizytach. Stosuj się do zaleceń po terapii -nakazane było leżenie w domu przynajmniej przez godzinę a nie wykonywanie aktywności stąd nasilenie objawów. Na pierwszej konsultacji mówiłem że w Twoim przypadku należy od razu wrócić i się położyć w innym przypadku nie podjął bym się leczenia. Jeżeli objawy się nasiliły to trzeba było o tym poinformować, po raz kolejny przetłumaczył bym Ci że po zabiegach trzeba się położyć!
Od przekroczenia progu drzwi gabinetu narzekałeś na wszystko: że płatność jest za zabiegi pieniędzmi a nie cukierkami, że w ogóle trzeba płacić; że faktura generuje się w systemie na który trzeba się zalogować lub trzeba wysłać maila a nie siedzę godzinami i wystawiam Ci fakturę zamiast Cię leczyć, że brak jest cennika pomimo tego że na stronie są podane informacja (jesteśmy chyba jedni z nielicznych którzy przez telefon i na stornie podają ceny leczenia); że musiałeś leżeć rozebrany na stole przed terapią zamiast nie wiem stać w kożuchu, ze ręcznika nie było pomimo tego że przy każdym stole jest rolka z jednorazowymi ręcznikami nie trzeba nosić swoich; że ręcznik leżał; a jak już był ręcznik to był używany : ))))) i leżał a przecież miał stać; jak już leżałeś golusieńki w tym przerażającym gabinecie to jeszcze Ci ta muzyka relaksacyjna tak głośno grała że tak Cię to denerwowało że aż skupić się na zabiegach nie mogłeś podczas tego wielce zajmującego leżenia przecież; koszmar taki straszny to jest wszystko.
Przepraszam ale inaczej nie mogłem potraktować tego wpisu bo to jest przerażające.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam zgola odmienne opinie na ich temat, wreszcie tam ktos podszedl do mojej rehabilitacji rzeczowo i konkretnie i faktycznie widze jej efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

mi tez bardzo pomogli przy urazie kolana. wielu rozkladalo rece, a fizjoterapia tutaj przyniosla oczekiwane skutki i wreszcie chodze bez kuli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kompletnie niewiarygodny portal. Można wystawić opinię, lekarz się do niej może odnieść, pisać co tylko mu ślina na język przyniesie, łgać do woli ale Pani już nie ma możliwości odpowiedzieć na te kłamstwa. Przerabiałem to z rehabilitantem Marcinem Rosadzińskim, który próbował ze mnie zrobić głupka, pisząc, że chciałem mu zapłacić za zabiegi cukierkami. niestety nie mogłem już tego sprostować-taki jest regulamin tego portalu, ostatnie słowo należy do lekarza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja tez mialem problem ze wstawieniem opinii ale w koncu się udało. Trzeba podać maila i swój nr telefonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzieś czytałem artykuł że usuwają negatywne opinie.
https://bliskilekarz.pl/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem lekarzem i mam sporo pozytywnych opinii- ponad 100- o nic nie zabiegam i o nic nie proszę- abonament opłaca Przychodnia, w której pracuje. Faktem jest jednak ze po wizycie z automatu dochodzi SMS z prośba o opinie , dowiedziałam się i tym niedawno, kiedy sama umówiłam się do lekarza na wizytę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pani Doktor. Dokładnie tak jest. Jeśli lekarz lub placówka decyduje się na zbieranie opinii może to zrobić, np. wysyłając do pacjentów prośby o dodanie opinii. Z pozdrowieniami, Iwona Dziedzic-Gawryś, Rzecznik Prasowy ZnanyLekarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W dzisiejszych czasach kolejki do lekarzy specjalistów są ogromne, niekiedy trzeba czekać nawet kilka miesięcy. Doskonałym rozwiązaniem według mnie są konsultacje lekarskie online , ponieważ bez wychodzenia z domu macie możliwość uzyskania pomocy lekarskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeśli szukasz lekarza lub chcesz dodać o nim opinię to bez rejestracji możesz również dodać w tych bazach lekarzy wybierając specjalizację i miasto np. Ginekolog Gdańsk https://swiadczeniazdrowotne.pl/poradnia-ginekologiczna/gdansk
lub Okulista Gdynia
https://nfz.net.pl/okulista/gdynia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę https://zdrowie.pzu.pl/ , gdzie znajdziecie ofertę operatora medycznego PZU Zdrowie. Oferują oni kompleksową opiekę zdrowotną, co oznacza, że można skorzystać z różnych usług w jednym miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

Pytanie zdrowotne (3 odpowiedzi)

Hej, nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca na umieszczenie tego, więc myślę, że mogę spróbować...

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...