Piwnica fryzur

Fryzjerzy

Gdańsk, Ogarna 37

Piwnica_dla wymagających! (1) Od blisko roku korzystam z usług w Piwnicy i cieszę się że tu trafiłam.... Anna Rewelacyjny salon!! (1) Jestem stałą Klientką Krzysztofa: siadam na fotelu fryzjerskim, na którym -... Aneta Polecam! (1) Od samego początku chodzimy całą rodziną i za każdym razem jesteśmy bardzo... gitecki
NIE POLECAM! (1) NIE POLECAM! Niestety, bo początkowo myślałam, że to będzie mój idealny... Sarabinka specjalista (1) Korzystam z usług pana Krzysztofa regularnie i za każdym razem wychodzę w... m Najlepszy fryzjer w mieście! (1) Chciałabym dołączyć do grona zadowolonych klientek pana Krzysztofa. Jego... ada Happy :) (1) Badzo sie ciesze ze trafilam do Krzyska :) juz od dawna nosilam sie z... podroznik PROFESJONALISTA! (1) Chciałam zmienić fryzurę, ale nie miałam pomysłu, więc całkowicie zaufałam... Dorota Profesjonalista (1) Klientką Pana Krzysztofa jestem od dłuższego czasu, dlatego postanowiłam... JS POLECAM (1) Doskonała obsługa, pan Krzysztof niezwykle uprzejmy i kreatywny. Włosy po... Anna bardzo zle (2) Za radą pana Krzysztofa zdecydowałam się ściąć włosy. Efekt jest fatalny.... Marta Najlepszy stylista fryzur w Trójmieście! (1) Do salonu trafiłam przypadkiem, ale było to najlepsze co dla mnie i dla moich... Agata MISTRZ! (1) Mistrz! Chodzę do Krzysztofa regularnie i wiem, że zawsze mogę liczyć na... Marzena