Pizza Park

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 105A

Edith_Q - opinia (1) Świetna pizza, świeże składniki, cudne cienkie ciasto i ten zapach palonego... Edith_Q Andrzej - opinia (1) bardzo dobra, super spód no i prawdziwy piec Andrzej Dawid - opinia (1) Polecam pizza z pieca opalanego drewnem to jest to Dawid
Daniel - opinia (1) Jedna z najlepszych pizz w Gdańsku. Pyszne ciasto, zawsze świeże składniki... Daniel Kasia - opinia (1) Pizza pyszna,z roku na rok coraz lepsza. Ciasto cieniutkie,chrupkie.Duża... Kasia mirek pan - opinia (2) bardzo fajna pizzeria bardzo mile panie pozdrawiam Mirek mirek pan Tabo - opinia (1) Pizza raz w miarę ok, innym razem nie do zjedzenia... Ale i tak najgorszy... Tabo Maria - opinia (1) Kiedyś pizza bardzo dobra.... Od jakiegoś czasu... Jest bardzo słaba...... Maria Polecam (1) Z całego serca polecam to miejsce. Mały, sympatyczny lokalik w parku.... Kuleczka rewelacja (1) Czesto korzystam z tego miejsca ,nie rozumiem sfrustrowanych ludzi ,przemila... trr nie polecam (1) Nie polecam. Czekałam na dostarczenie pizzy ponad 1,5h, a gdy zadzwoniłam do... A. Makaron (1) Jestem stała klientka i trochę jestem zaniepokojona, 2 raz z rzędu dostałam... Klient Oszczędna i przeciętna pizza (1) Zamówiłam tzw. Capriciose w tej pizzerii "listek". Dostałam pizzę na której... Paulina Super Pizza polecam!! (1) Dziś po raz pierwszy zamówiłam z ciekawości u Was pizze, była na prawdę... Nowy klient extra extra extra (1) Baaardzo dobra pizza. Wraz z żoną wybraliśmy się w ostatni weekend i byliśmy... Piotr Zuchowicz znakomita pizza z pieca (1) doskonała pizza z pieca, szybka dostawa i fantastyczny dostawca. z pewnością... zachwycony polecam (1) Pizza rewelacja- świeże składniki, pyszne cienkie ciasto i szybka realizacja... ewa Syty (1) Gdybym Madzia tutaj wparowala to by za głowę się złapała... Nie myśląc wcale... Wybredny w smaku Najlepsza pizza w okolicy (1) Super ciasto i składniki, nie przesolona, jadłem na miejscu, ale na pewno... ni Świetna Pizza ! (1) Prawdziwa pizza typu włoskiego. Jedna z lepszych jaką jadłem Nie Żałują... Bartek