Pizza Tino

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdynia, Chwaszczyńska 2

Bolek - opinia (1) Pizza była w stanie surowym. Musiałem ja podgrzewać około 12 minut w piecu, w... Bolek Piotrek - opinia (1) Pizza smaczna i szybko dostarczona Piotrek NAJGORSZA PIZZA JAKĄ JADŁAM - STANOWCZO ODRADZAM (1) Zacznijmy może od plusów, a raczej jednego plusa bo więcej nie znalazłam. W... zniesmaczona tym g*wnem
Pyszna Pizza barbequie (2) Zamawiałem dziś tj sroda ok 14:00 pizze barbeque i szczerze moge gorąco... Mathriders Zamówienie po paru latach i ... (1) Zamówiłam tam jedzenie po paru latach bo skoro oni istnieją to myślałam że... Katherina Bardzo fajna pizzeria (1) W pierwszej połowie czerwca miałem okazję zamawiać 5 pizz jednocześnie w... Tom Zamówienie internetowe (1) Złożyłem zamówienie internetowe na dwie pizze i sałatkę, podałem wymagane... Anonim Dwie godziny (1) Dwie godziny czekania i nic. Dlaczego? Ponieważ zamówienie nie zostało... my .... (1) Wiele razy zamawialo sie tam pisze ale dzis przywieźli smerdzace mieso i na... janek najlepsza pizza! (1) pizza przepyszna ciasto idealne skladniki sosy farsz idealne obsluga uczciwa... vito jak głodny to zje (1) Gołąbki zimne i niesmaczne. Pizza ok, ale bardzo droga, do tego opłata za... kasia ODRAZDZAM WSZYSTKIM !!! (4) Pewnego słonecznego popołudnia postanowiliśmy z kolegami z biura zamówić... Amigo Zaskakujace (1) Musialem niedawno skorzystac, mimo iz o Tino mialem fatalne zdanie. I wiecie... Trash odsmażany de volaille (1) zamówiłem De volaille z frytkami. niestety otrzymałem spalonego, mocno... ZT Polecam innym: NIE!!! (1) Katastrofa. Prosze mi pokazac kucharza, ktory potrafi schrzanic tak proste... TrashO2 Jedzonko jest super!!! (1) Nie wiem czemu wszyscy tak narzekają.Jedzenie w tino jest dobre fakt to nie... takatam powinni tego zabronic :/ (1) Los chciał ze tym razem ja padlem ofiara Tino. Zamowilem sobie Burito z... Tomek Do marco (1) Widać, że ślinisz się na widok atrakcyjnej kobiety co oznacza, że jesteś... Thomas Totalny regres (1) Jako wieloletni klient tego lokalu mogę śmiało stwierdzić, że firma... Mario Cała prawda o Tino (1) Ogólnie uważam, że pomimo potencjału drzemiącego w pracownikach i lokalizacji... ja