Pizzeria Camaro

Pizzerie

Gdańsk, Długie Ogrody 23

masakra nie kebab (1) zamówiłam 2x kebab na portalu pyszne.pl.....i na tym dobra opinia się kończy... Justa Paulina - opinia (1) Miałam nie przyjemność jeść w camaro dwukrotnie, pierwszy raz jakis czas temu... Paulina Zenada (2) Zamowilem sobie dużą pizzę z sosem Camaro, okazało się ze ich sos to... Lukasz B.
Porażka (1) Wybrałyśmy się kiedyś z dziewczynami na kebaba. Czekałyśmy na jedzenie około... Rozczarowana Bardzo dobry kebab! (1) Odwiedziłam tą pizzerię przypadkiem, zamówiłam zestaw kebab. Mięso cieniutko... Martyna Kebab najgorszy w trójmieście (1) Szczerze jeżeli ktoś lubi zwrócić zawartość żołądka po zjedzeniu kebaba to... niezadowolny PORAŻKA... (1) To straszne jak zaledwie w pół roku zmieniła się ta pizzeria... I nie wiem... Monika Beznadzieja!! (1) pizza nie dopieczona mokra i wgl blee!! w lokalu zero muzyki i tak zimno ze... Gość Serdecznie polecam (1) Profesjonalna obsługa , smaczne jedzenie klient Świetna (1) Świetna pizzeria, pizze są znakomite a obsługa jeszcze lepsza... pewnie pan... Maciek001