Pizzeria Francesco

Pizzerie

Gdynia, Antoniego Abrahama 20

Rewelacyjna pizza - włoskie produkty! (1) Jesli masz ochote na prawdziwą włoską pizze - to znalazłeś odpowiednie... Basia Przemek - opinia (1) Najlepsza pizza jaka jadłem od lat. Zdecydowanie polecam Przemek Tak sobie (1) Jak dla mnie ciasto zbyt kluskowate i trochę twardawe. 2 na 4 pizze zbyt... Jar
Dobre zarcie (1) Pyszna pizzeria polecam, miła obsługa, dosyć przystępne ceny. Cena=Jakość... Reciu Najlepsza z najlepszych (1) Zwiedziliśmy z żoną wiele pizzerii w trójmieście szukając czegoś co mogłoby... Marcin Hana - opinia (1) Najlepsza pizza, super obsługa, wspaniała atmosfera Hana Stały klient (1) Spotkanie z przyjaciółmi na pizzę w Gdyni...? Francesco:) Rowerowy weekend i... Bartek Michał - opinia (1) Najlepsza pizza jaką kiedykolwiek miałem okazję jeść :) Michał Polecam świetne miejsce! (1) Przepyszna pizza! Piękny lokal i przede wszystkim świetna atmosfera. Takie... Paweł Słaba pizza (1) Niestety mimo wielu pozytywnych opinii mnie nie ujęła, ciasto grube, ciężkie,... M Liv - opinia (1) Jeśli chodzi o Gdynię to nasz numer 1 :) Liv MJ - opinia (1) Nie ma lepszej! Idealne ciasto i jakość dodatków. Wreszcie pizzeria z... MJ Ania - opinia (1) Rewelacja!!!! A makarony raj dla podniebienia! Ania Najlepsza pizza w Polsce (1) Zawsze pyszne i świeże ciasto tak jak składniki. To jedyna pizza w której... Marcel Aga - opinia (1) Bardzo smaczna pizza, oryginalna i bez ulepszaczy Aga Anna - opinia (1) Świetna pizza, smakuje jak z Neapolu, wysokiej jakości składniki, proste... Anna Najlepsza pizza (1) Najlepsza pizza jaką jadłem. Przepyszne ciasto i pierwszej jakości składnik.... Paweł Pizza (1) Najlepsza w Gdyni. Taka jak w Neapolu! Szymon Polecam (1) Wspaniała pizza, wysoka jakość produktów starannie wykonanie. Jedyny minus to... Gdynianka Polecam (1) Co tu dużo mówić, na pewno wrócę. Mejkel