Pizzeria Francesco

Pizzerie

Gdynia, Antoniego Abrahama 20

Wiktor - ocena (1) Jedzenie bardzo smaczne, obsługa bardzo miła. Ciepły klimat w środku. Wiktor Kasia - ocena (1) doskonałe nie tylko ciasto ale także dodatki:) Kasia Zaledziak - ocena (1) Upadek, brak przypraw i smaku Zaledziak
Hanna - opinia (1) wyśmienita, niepowtarzalna, najlepsza Hanna Miś - opinia (1) Polecam pizzę flagę Włoch. Prawdziwy niepowtarzalny smak. Pesto to jest to na... Miś ANNA - opinia (1) Doskonała pizza ANNA Ania - opinia (1) Uwielbiam :-) Jedyne co z Gdańska przyciąga mnie do Gdyni to właśnie ta... Ania Aneta - opinia (1) Najlepsza pizza w Trójmieście! pizza "BUONA" petarda!!!!!!!!!! Aneta Seba - opinia (1) Najlepsza pizza!!!!!!!!!!!!!!!!! Seba Bazylka - opinia (2) Totalny upadek- tyle mogę napisać o Francesco. Kiedyś z pyszną margeritą za... Bazylka Kinia - opinia (1) Ceny z z kosmosu nie adekwatnie do jakości dań powiem tak spagetti... Kinia MichalB - opinia (1) To jest wlasnie najlepsza piza w Gdyni bezapelacyjnie i nwi wierzcie w zadne... MichalB Mirek - opinia (1) Jak zwykle najlepiej. Pozdrowienia dla ekipy Francesco. Mirek Rymczi - opinia (1) Moja ulubiona pizza w Trójmieście. Trochę wysokie ceny ale składniki, smak i... Rymczi Sławomir - opinia (1) Wspaniała obsługa. Dbałość o klienta. Oferta gratisów dla klientów. Od... Sławomir Ks - opinia (1) Orginalna , wyjątkowa i najlepsza w Gdyni Ks Pam - opinia (1) Przepyszna pizza, ciasto lekkie, idealnie wypieczone. Dobrej jakości... Pam polo - opinia (1) Naprawde niezla, minusem jest mała porcja i te mlode panny powinny kumac , ze... polo Sly - opinia (1) Pizza idealnie odpowiadajaca zapamietanej z Neapolu Sly Marta - opinia (1) Niestety francesco ostatnio bardzo dużo straciło na jakości :/ strasznie na... Marta