Pizzeria Omaggio

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Kielnieńska 163

Danziger - opinia (1) Zamówienie zwykle nie jest realizowane właściwie. Zamawiasz grube dostajesz... Danziger Tomek - opinia (1) Pizza kiedyś rewelacyjna teraz bez rantów przepieczona bez smaku. Tomek Halina - opinia (1) jak do tej pory jestem zadowolona, potrawy smaczne czas oczekiwania... Halina
Pysznie i expresowo (1) bardzo polecam tą pizzerię,jedzenie bardzo smaczne i expresowa dostawa.Pizza... ja Świetna pizza (1) Jestem wieloletnim klientem. Jakość potraw jest super, a ceny bardzo... Kasia Masakra jakaś brak słów (1) Co drugie zamówienie jest niekompletne! Sosy przyjeżdżają po 30 minutach...... Michał Gorąco polecam (1) Bardzo szybka dostawa, kierowca bardzo uprzejmy a smak pizzy pozostanie mi w... Jasiek Pizza "wegetariańska" (1) Zamówiłem na stronie pyszne.pl pizzę serową na sosie śmietanowym, z dodatkiem... Grzegorz Tragedia tragedia tragedia tragedia (1) Jak w opisie nie mam pojęcia dlaczego ten lokal nazywa się pizzeria - jakaś... Tomasz Dybak Totalna żenada a nie pizzeria (1) Wybrałem sie do pizzeri na pizzę lecz gdy wszedłem rozmawiający wcześniej... Nataluss Tłusty ser. (1) Ostatnio dają za dużo taniego tłustego sera. Pizza jest mokra od tego. Osowiak obrzydliwe (1) To jest pizza? żart chyba jakiś.... gorszej pizzy w życiu nie jadłam mopriana Polecamy:) (1) Korzystam z Pizzerii Omaggio od dobrego roku, polecam w/w lokal w 100%.... Jacenty Raz lepiej, raz gorzej (1) Zazwyczaj obiady smaczne, niestety bywają słabiutkie. Czas realizacji OK,... osowianin W Osowie najlepsza. (1) Smaczna Pizza , Miły Dostawca. Zamówiłam pizze 11 stycznia poinformowano... Monia W Osowie Najlepsza (1) Nie rozumiem tych komentarzy ? Za pierwszym razem zamówiłam z Omaggio pizze... Beata Szybko i smacznie (1) Wszystko ładnie pięknie.Pizza i czas dostawy dobrze.Ceny mogły by być... gonzo Szybko i smacznie :) (1) Nie rozumiem niektórych negatywnych opinii na tej stronie ! Zamawiam jedzonko... Uzależniona od pizzy :) JESTEM W SZOKU !!!!! (2) Nie moge w to uwierzyć moja cierpliwość sie skończyła!!! Mieszkam w... klientka Chwaszczyno Nie, (3) 25 PLN za 30 cm pizzy - stanowcze nie. Ciasto buła, salami spod kredensu o... Ergonom