Pizzeria Pogórzanka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdynia, kmdr. Bolesława Romanowskiego 42/44

ja - ocena (1) cuuuudowna, przepyszna, zwłaszcza truflowaaaaaaaaa ja Anna - ocena (1) 3x tak. Tak za walory smakowe. Tak za czas oczekiwania. Tak za obsługę. Polecam Anna Przem - ocena (1) Przyjeżdżam specjalnie z Gdańska od kilku lat. Pierwszy raz byłem kilka lat... Przem
Jimmy - ocena (1) Cieniutkie ciasto, rewelacyjna Nduja Jimmy Przemo - ocena (1) Dla mnie i żony pizzeria jest rewelacyjna jeżeli chodzi o jedzenie. Jedyny... Przemo Ja - ocena (1) Najlepsza pizza jaką jadłem naprawdę lepsze i nie mogłem znaleźć Ja ryszard - ocena (1) wysmienite pizze ryszard Pizzamen - ocena (1) Szału nie ma, sprawdźcie pogorzanke na Cechowej Pizzamen MArek - opinia (1) JAk zawsze mega MArek MArek - opinia (1) Najlepsza jaką jadłem , MArek Robert - opinia (1) Moim zdaniem najlepsza Robert Bajzel - opinia (1) Ta pizza to sztos, powinna być na każdej dzielni Bajzel Marzena - opinia (1) Najlepsza pizza w mieście Marzena Grazyna Natzke - opinia (1) Często zamawiamy pizzę z tej firmy jest naprawdę smaczna pani która... Grazyna Natzke Kinga - opinia (1) Pizza pyszna, jakość produktów pierwsza klasa, a obsługa bardzo miła i na... Kinga M. - opinia (1) Najlepsza pizza w mieście :) :) M. Cezary - opinia (1) jedna z lepszych z jakich korzystałem w swoim życiu Cezary Martyna - opinia (1) Rewelacja. Wracam zawsze jak tylko jest okazja Martyna ma0l - opinia (1) Super pysznie - jedyna pizza, która mi smakuje:) ma0l dp - opinia (1) bardzo smacznie pysznie sympatycznie dp