Radowit - opinia (1) Najlepsi od lat! Nigdy nie zawiodłem się na jedzeniu. Radowit Kingteka - opinia (1) Bardzo dobra pizzeria. Myślę, że o zasięgu dzielnicowym. Kingteka Pizza pyszna i ekspresowa dostawa ale... (1) Pizzę mają jedną z lepszych w gdynii ale raz mi się trafiła z włosem... Na... Paulina
Moja ocena (1) Dziś po raz pierwszy zamawiałam tam pizzę. Była to jedna z moich faworytek... Eliza PORAZKA JEDZENIE MROŻONE, STARE MIĘSO FUJJJ (2) ZAMÓWIŁAM WCZORAJ(3.08.2014) DWIE PORCJE OBIADOWE DEWOLAJA I PIERŚ Z KURCZAKA... SELENA GOMEZ Jest bardzo dobrze (1) Serwują bardzo dobre pizze i w dobrych cenach. Ogólnie bardzo zadowolony z... PWN Jedzenie PYSZNE, dowóz masakryczny (1) Musze przyznać, że jest to bezwzględnie NAJLEPSZA PIZZERIA W GDYNI. Ciasto... Jadźka Beata - opinia (1) Jestem mile zaskoczona podejściem właściciela pizzerii do sytuacji... Beata Dobra pizzeria (1) Wielokrotnie byłem w Trendy, zamawiałem jedynie pizze. Są wyśmienite, dobre... Mirek jedzonko pyszne (1) Zamówiłam jedzonko do domu, było o przewidzianym czasie. Smaczne mięsko,... Marzka Polecam (1) Bardzo smaczna pizza, dużo składników, fajne ciasto. Szybka i uprzejma... Gość Pierwsza i ostatnia pizza z tej pizzerii. (2) Niestety ale nie polecam tej pizzerii. Pani, która odebrała telefon... Niedzwiadek misia pysia - opinia (1) mi tam pizza smakuje,dania też są bardzo smaczne,uwielbiam barszczyk z... misia pysia Pizza na plus!! (2) Chciałbym pochwalić lokal za pizzę,.Co do obsługi to może nie jest... Maciej najlepsza pizzeria w trójmieście (2) Jadam tam od poczatku jej powstania i jak dotąd wszystko super poza dostawa... Katarzynka OK!!!!!!!!!!!!!!! (1) pizza w lokolu - ŚWIETNA, lecz jak zamawiamy przez tel. to mozna dostac pizzę... ULTRAS Terndy pizza to jest to (1) jak niktorzy narzkaja na te pizze to chyba byli chamscy co do tej pani i... :)smakosz:) trendy pizza niezly zart (1) pani ktora odbiera tel, po moim dluzszym zastanowieniu nad wyborem pizzy oraz... zniesaczony PIzzeria Trendy -okropność (1) Pizzerię Trendy znalazłam na jakims Forum ...ludzie byli zachwycen,i więc... bet rewelka (1) duże jedzonko za tak nie wiele MARY