czasami brak zimnego piwa (1) Ja w przeciwieństwie do wielu malkontentów nie narzekam! Bywam tam 2-5 razy... rychu56 Katastrofa (2) Niestety kasa wyrzucona w błoto, najgorsza pizza jaką jadłem w trójmieście. Endryjiu dobre makarony :) (1) Pizze bywają lepsze gdzie indziej ale makarony z venezii naprawdę polecam,... Glaukopis
Poprawiło się (1) Znacząco się poprawiło - jedzenie bez szału, ale nie trudjące i dość tanie, a... Pomorska, Gdańsk nie polecam (1) To coś zwane pizza nie było zjadalne Dzisiaj gdybym miał wybierać wolę... Marcin Rewelacja (1) Polecam wszystki pizze i dania obiadowe.. Zamawiam przez telefon i jadam w... stała klientk Polecam!!! (1) Wszytko pyszne, choć czsem trzeba długo czekać, ale świadczy to tylko o tym,... Karolka Polecam. (1) W lokalu nie zamawiałam pizzy lecz na telefon nie raz i naprawde polecam.... klientka Zdecydowanie polecamy :) (1) Zamawiamy jedzenie w tym lokalu średnio 2 razy w tygodniu i zdecydowanie... Paulina i Paweł paskudztwo (1) absolutnie odradzam ciasto to blizej nie okreslona breja,sos to woda... uler masakra (1) to co tam sie dzieje przechodzi ludzkie granice,dziwie sie ,ze to jeszcze... klientka BYLY KLIENT - opinia (1) pizza na miejscu jest bardzo dobra,lecz obsluga i to czekanie na 1 pizze... BYLY KLIENT Surowa pizza (1) Zamówienie składałam przez telefon,odebrał pan o bardzo przyjemnym głosie-(ku... Żaneta Jedzonko super, obsługa do bani! (1) Jedzonko jak najbardziej polecam wszystkim, jest rewelacyjne- zarówno... Natalia 2009 Super! (1) Venezia ;} moja pizzeria, pizza przepyszna {amiga mniam mniam :]} Mieszkam... Zadowonony Klient ! mniam:) (1) jedna z najlepszych pizz jakie jadłam, pyszne ciasto, ogrom dodatków- polecam... georgia super (1) jedzenie jest pyszne! ewa Przyzwoity poziom (1) Jak na razie oceniam tylko pizzę. Dużo dodatków, można się najeść. Trochę... magg.y ja (1) zapraszam bo naprawde WARTO Buzka marta mq - opinia (1) najlepsze pizze w 3mieście, polecam zwłaszcza pizze XXL pyszne mq