UWAGA! ZMIENIŁ SIĘ WŁAŚCICIEL (2) Ostrzegam przed tą pizzerią, niestety zmienił się właściciel co widać, czuć a... Ola Polecam (7) Świetna pizza, smaczna,bogata pod wzgędem składników i w porównaniu do innych... ja Pizza bardzo dobra, makaron rozgotowany, obsługa beznadziejna (5) Byliśmy w 5 osób. Po wejściu okazało się, że stolik 6-osobowy jest zajęty.... Niezadowolony klient
SUPER (1) Właśnie dostałam zamówioną sałatkę z kurczaka. I muszę powiedzieć, że w życiu... femii Koszmarny czas oczekiwania (2) Korzystałem dwukrotnie za pośrednictwem portalu jedzenieonline.trojmiasto.pl.... WD Nie jest dobrze. (4) Kiedyś dość często zamawiałem jedzenie z tego lokalu. Jednak ostatnio jest... dred Polecam! (2) Z Venezii pizze jadam "od małego" Bardzo, bardzo polecam te pizzerię... Co... Greg DRAMAT!!! (2) Nikomu nie polecam... Pizza byla nie zjadliwa :( Czegos tak okropnego w zyciu... Ania TO JUZ NIE TO SAMO!!!! (1) Bywałem w tej pizzerii mnóstwo razy, wielokrotnie korzystałem też z dostaw do... Sławek Venezia (3) Bardzo urocza pizzeria na uboczu. Łatwo dojechać tam autobusem 148, wysiada... Krzysztof Rostkowski masakra ... nigdy więcej tam nie zamówię... (1) Powinni zmienić pizzermena, a może i cała obsługę lokalu. Zamówiona pizza... eksklientka P - opinia (1) Wczoraj oboje z narzeczonym byliśmy po 12 godzinach pracy,nie mieliśmy siły... P Totalna Masakra :(((((((( (1) Obsługa : Niemiła, nie sympatyczna - ale kazdy moze miec gorszy dzien. Czas... Dominik DNO DNA, NA DODATEK MULISTE!!!!!!!!!!! (2) Byłem stałym klientem tej pizzeri od dobrych kilku lat. Pizze zamiawiałem po... Jacek DRAMAT (1) Zamówiłam pizzę na telefon, podany czas realizacji miał wynosić do godziny.... studentka popsuło się! (1) jedzenie starsznie się popsuło, ser na pizzy wręcz śmierdzi i jest... megane Pycha (2) pizza jest taka kolorowa i pyszna że jestem pod wrażeniem :) polecam pizze... aga23 na ogół świetnie (1) zazwyczaj pizza dojeżdża szybko, jest cieplutka i pyszna, ale... zdarza się... patiiii6 rekord - 2.5h czekania na pizzę (2) Dostarczenie pizzy 500m od lokalu zajelo im 2,5 godziny. Jak zamawialem slowa... Andrzej ŚWIETNA PIZZA!!POLECAM!!:) (4) Świetna pizza, smaczna,bogata pod wzgędem składników i w porównaniu do innych... Oliwka