Plamienie implantacyjne

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Witam czy któraś z Pan miala krwawienie implantacyjne? Ile trwalo?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Plamienie implantacyjne

Tak, trwało 3dni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Plamienie implantacyjne

U mnie już 5 dni plami, raz mniej raz więcej.Skąpo ale właśnie niewiem czy to plamienie implantacyjne. Pobolewa mnie na dole brzuch, a miesiączki mam dosyć obfite.Kupilam test ale niewiem czy go robic czy lepiej Beta hcg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beta, bez stresu, wpatrywania sie czy jest ta kreska czy nie, pewny wynik.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwsze plamienie wystąpiło u mnie po ok 5 m-dach trwało 5 dni i przypominało średnio obfita miesiaczke. Wystąpiły przy tym lekkie bóle krzyża i podbrzusza. Także nie panikowalabym ze to ciąża. Niektóre kobiety po zalozeniu implantu miewają takie plamienie co miesiąc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ja nie mam implantu, ja się właśnie staram o ciążę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie po tych 3dniach były dwa dni przerwy i znowu dzień plamienia. Przy czym te 3dni byly dość obfite i sądziłam że cykl się rozregulowal i okres przyszedł szybciej. Testy robiłam ok 2 tyg później przez 3dni z rzędu bo nic nie wychodziło, dopiero 3 dnia cień cienia i to też po czasie. Czułam jednak ze cos jest na rzeczy i poszłam na betę w dniu spodziewane miesiaczki. Dla mnie te testy apteczne są do kitu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak sobie myślę.... jeśli masz podejrzenie że to faktycznie może być ciąża to test moim zdaniem nie wyjdzie bo jest zdecydowanie za wcześnie ale na betę bym poszła. Bo jeśli to faktycznie ciąża i plamie to trzeba raz dwa iść do lekarza po progesteron.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Właśnie dzisiaj rano robilam test i negatywny,jutro pojde na betahcg, a pobolewalo Cie podbrzusze? tak jak na miesiączkę bo mnie pobolewa nie mocno ale jednak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, dlatego ja te 3dniowe krwawienie uznałam na początku za taką dziwna miesiączkę.
Generalnie podbrzuszs boli mnie całą ciążę, ale przez pierwszy trymestr było najgorzej. Z uwagi na te bóle i plamienia jestem od początku na progesteronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi dzisiaj póki Co te plamienia ustały ale podbrzusze dalej mnie boli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiam się czy to moze mieć też związek z problemami hormonalnymi, choruję na niedoczynnosc tarczycy, i jeszcze lekarka stwierdzila lekkie Pcos, ale z hormonami mam już długo problem a taka sytuacja pierwszy raz mi się zdarzyła, mam jedno dziecko, a nie mogę zajść w drugą ciążę,i tak się łudzę, ze może teraz wkoncu się udało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie kolejne plamienie po tych 3dniach krwawienia implantacyjnego pojawiło się jakoś 3 dni później i potem co około 4-5dni. Ale ja zawsze plamiłam na tydzień przed miesiączka, byłam wtedy 2m-ce na antybiotykach i byłam pewna że poprostu kompletnie cykl mi się rozregulował. Tymbardziej że staraliśmy się już kupę czasu o dziecko i nic... A potem na kilka dni przed terminem miesiaczki strasznie zaczęły mnie piersi boleć co nigdy nie miało miejsca i już byłam pewna sie coś jest na rzeczy.
Napewno zaburzenia hormonalne mogą mieć wpływ... Wszystko okaże się po wyniku bety. 3mam kciuki żeby wynik był taki jak chcesz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A długo się staraliście o dzidzię? Leczylaś się jakoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1,5 roku. Nie zdążyłam, bo lekarz pierwsze co to kazał zrobić badanie nasienia które wyszło ok, a u mnie było podejrzenie polipa. Dostałam wtedy skierowanie odrazu na hsg i na usunięcie tego polipa którego defacto nie było tzn. Hsg go nie ujawniło no i przy okazji wystarczyło bym zaszła w ciążę. Lekarka w szpitalu mówiła że często jajowody są poprostu zapachane zbyt gęsta wydzielina, poza tym po hsg one sie na jakiś czas poszerzają co ułatwia zapłodnienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W trakcie gdy nie wiedziałam jeszcze o ciąży byłam u endokrynologa i mam lekka niedoczynność tarczycy ale leki zaczęłam brać dopiero w ciąży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja właśnie od wczoraj mam skąpe jasno różowe -brązowate krwawienie robiłam test ciążowy 24 i wyszedł pozytywny byłam na wizycie u ginekologa i stwierdziła pani ginekolog że niby ciąży nie widać a nadal plamie czy to może być plamienie implantacyjne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrób beta, jeśli wykaże ciążę, to może być niestety pozamaciczna tak jak było w moim przypadku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Stary wątek, ale żeby uspokoić przyszłe mamy - długość takiego plamienia to kwestia bardzo indywidualna, naprawde! Wcale nie musi trwać książkowych 2-3 dni! U mnie trwało 8, fakt faktem bardzo skąpe. I wszystko jest jak najbardziej OK :) także nie stresuj cię się, każde ciało reaguje zupełnie inaczej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

U mnie w pierwszej i w drugiej ciazy bylo plamienie implantacyjne.W drugiej ciazy wlasnie to plamienie sklonilo mnie do zrobienia testu i wyszedl pozytywny odrazu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Plamienie implantacyjne

Ja wiem ze to nie na temat. Ale tydzień temu mialam okres ale wyglądał on inaczej czyli był strasznie ciemny i nie był obfity. Dzisiaj dostałam znowu okres. Tzn mam lekie plamienia a krew jest zmieszana tj ze śluzem. Czy to normalne.?? Czy lepiej udać się do lekarza. Dodam też że staramy się o dziecko ale nie biorę pod uwagę ciąży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Mam tak samo, tylko okres miałam 2 tyg temu:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Plamienie implantacyjne

Staram się 4 lata zajść w ciąże, jestem po jednym poronieniu i ciąży pozamaczicznej.
Tydz temu miałam śluz zabarwiony na różowy później trochę brązowy. Po 4 dniach wszystko ucichło. Testy wychodzą negatywne. To mnie akurat nie dziwi ,bo w każdej ciąży wychodziło dopiero ok 40dc
Ale martwię się trochę, bo jeżeli udało się muszę natychmiast kontaktować się ze szpitalem. Jestem w grupie ryzyka,ze znowu może być pozamicznicza. Mieszkam w uk wiec beta odpada narazie
Do tego problem tkwi w wirusie
Nie można się dodzwonić do przychodni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

A w uk nie mozna prywatnie bety zrobic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Hej Lukrecja. Ja tez mieszkam w Uk. I od dlugiego czasu staramy sie o dziecko.
W tym miesiącu kilka dni po spodziewanym terminie okresu zaczęłam plamić lekko i na brązowo, trwało to 1,5 dnia i po kilku daniach znowu zaczęłam plamić i przy tym mam lekki bol brzucha jak przed okresem tylko delikatniejszy. Domowy test wychodzi pozytywny. Dzisiaj dzwoniłam do GP, przeprowadziła ze mną krótki wywiad i dała mi numer do położnej bo nie umawiają teraz do GP na wizyty. Zadzwonilam do poloznej, rozmawiałam tylko z recepcjonistka, położna ma niby do mnie oddzwonic ale kiedy to nastąpi to nie wiadomo bo tutaj ciążę traktują dopiero od 12 tygodnia. Na przyszły tydzień będę się umawiala na USG do prywatnej kliniki bo można już zrobić od 6 tygodnia. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Plamienie implantacyjne

Witam. Jestem pierwszy raz takim forum. Z mężem starany sie już rok. W czerwcu 2019 miałam łyżeczkowanie. Pusty pecherzyk ciążowy w 9 tyg ciąży. Od 19.04. (wczoraj) mam plamienia. Były skąpe. A dziś (20.04) są bardziej na obfite. Nie wiem czy to ciąża. Boję się zrobić test. Od 3 dni jest mi nie dobrze i bola mnie plecy. Jestem już załamana, że każdy cykl taka niepewność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziś jest 19.04, a nie 20.04 to po pierwsze. Po drugie plamienie implantacyjne masz od dzisiaj/wczoraj, a mdli Cie od 3 dni... Nie wiem czy wiesz co to plamienie implantacyjne. To moment, w którym zarodek wgryza się w endometrium. Trwa to 2-3 dni najczęściej. Następnie zaczyna produkować hormon bhcg, który to może powodować mdłości. Czyli jeśli plamienie masz od wczoraj, to do jutra zarodek się powinien zagnieździć, od wtorku zaczyna się produkcja hormonu, najszybciej może zacząć Cie mdlić za tydzień.
Także podsumowując, jeśli zaczęło Cię mdlić na kilka dni przed zakładaną implantacją to raczej grypa żołądkowa niż ciąża.
Test najszybciej wyjdzie 6-7 dni po implantacji. Zwykle jednak wychodzi w dniu planowanej miesiączki.

Niemniej jednak życzę Ci z całego serca ciąży i dziecka. Sama wiem jaki to stres co miesiąc czekać, obserwować i szukać u siebie objawów. Staraliśmy się z mężem 4 lata.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Jeśli chodzi o jakiekolwiek objawy ciąży to dużo za wcześnie. Więc raczej wmawiasz sobie to, że Cię mdli. Zrób test. Ja też miałam plamienia na samym początku ciąży. Test wyszedł mi dzień przed spodziewaną miesiączka, dzień później były plamienia, od razu poszłam do lekarza i dostałam d*phaston. Teraz obok mnie śpi półroczny syn :) także jeśli to ciąża i masz plamienia to nie ma na co czekać.
Powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Sorki za pomyłkę w datach. Przez to że nie chodzę do pracy, mylą mi się dni. Dziś już sie uspokoiły plamienia. W dniu miesiączki zrobie test jeśli nie przyjdzie. Akurat pierwszy raz mam plamienia, przy pierwszej próbie nie miałam, brak objawów. A o ciąży dowiedzialam się bardzo późno i do tego szybko się nia nie nacieszyłam. Akurat wiem co to implantacja. Tylko pierwszy raz przez to przechodzę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Daj znać co z Twoim plamieniem?
U mnie równo tydzien od ️ plamienia. Dziwne brazowe. Testy negatywne. Sama nie wiem co o tym sadzic. Bol jest deliktany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Plamienia są dalej. Dziś (28 kwietnia) idę do ginekologa. Zrobilam dzis test i byla słaba kreska. Jednak znikła. Nigdy tak nie miałam. Zobaczę po dzisiejszej wizycie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

I jak?? U mnie dziś 3 dzień plamienia. jest takie dziwne. Dzis nawet przybralo ciemniejsze kolory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Ja czekam jak na szpilkach na badanie beta hcg. Ginekolog zobaczył na usg mini kropkę. Mozliwe że to bardzo wczesna ciąża. Krwawienie czy plamienie nie jest miesiączką. Jestem jakby przed. Endunetrium pogrubione i nie wypróżnione.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Ja też dziś zrobilam hcg ️ Wynik po 16 ️
Mam wrazenie, ze moje palamienie się nasila, a dzis jest 3 dzien. Czytalam, ze implantacyjne trwa 3 dni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

U mnie wynik ponizej 0,2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

U mnie 0.5. Masakra u mnie zanikło plamienie. Po 10 dniach. Szczerze nie wiem co juz mam o tym myśleć. Dziś wysykam wyniki do ginekologa. Ciekawe co powie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Jak u ciebie sytuacja? Dostałaś @? Ja dalej plamie. Ide jutro znów do gino. Mam nadzieję że się coś dowiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Witam, jest tutaj ktoś jeszcze? Z mężem staram się o dziecko już 2 lata, wszystko z nami ok, zawsze moje cykle są 27 dniowe.. Dostałam plamień 19 dnia cyklu 8 dni przed miesiączka i boli mnie brzuch, czy to może być plamienie wskazujące zagniezdzanie zarodka? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Cześć Marika. Ja też tak miałam. Ale okazało się że mi miesiączką poprostu nie przyszla. Jutro do gino i sądzę ze będą leki na wywołanie jej. Ja się staram juz rok z przerwa bo porobiłam.
Mam nadzieję że u Ciebie to będzie plamienie implantacyjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Niestety miesiączka się rozkręciła, tyle że nie ma żadnych skrzepów jak zawsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

A mnie nie. Dziś byłam u mojego lekarza. Prawdopodobnie rozlegulował mi sie cykl. Jeśli przyjdzie miesiączka to na 4 mc tabletki antykoncepcyjne. Czego nie chce. Ale co mam zrobić. Jeśli się chce mieć upragnione dziecko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Ja mialam plamienie implantacyjne 5dni po owulacji. Owu potwierdzona usg co do dnia. Niby implantacja jest najszybciej po 6 dniach. U mnie byla po 5. W 7 tygodniu bylam na usg i niby ciaza tydzien mlodsza ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Jak wyglądało to plamienie? Ja dostałam. W 19 dniu cyklu 1 dzień był lekki, drugi bardziej obfity, dziś 3 i jest końcówka i bol brzucha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Dzis po okresie ani śladu, strasznie boli mnie głowa i czuję się przeziębiona, cykle mam reguralne wiwc powinnam dostać dopiero we wtorek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Ja też @ powinnam dostać we wtorek. Od wczoraj brązowe plamienie a wcześniej lekko różowy śluz. Jeszcze nie robiłam żadnych badań. Czekam jak się rozwinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Obyśmy doczekały się tej wspaniałej nowiny, trzymam kciuki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Kiedy planujesz zrobić test ? Ja już nie mogę wytrzymać i chyba zrobię jutro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Test negatywny a plamienie zmieniło się w krwawienie :( powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Ja poczekam do dnia miesiączki, jeszcze aż 5 dni więc test mimo ciąży może nie wyjść :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Cześć dziewczyny. W zeszłym roku, przeszłam poronienie i laparoskopie ciąży ektopowej. Na 5 dni przed @, zaczęłam mieć uplawy zabarwione krwią. Zrobiłam test. Pozytywny. W poniedziałek robiłam bete, wynik 50.6. Teraz czekam na drugi wynik. Tak bardzo się boję, że znowu coś będzie nie tak. Plamienie trwało 4-5 dni. Dosłownie takie malutkie było. Jestem pełna nadziei. Najgorsza jest niewiedza, bo nie znaleziono u mnie przyczyn, które najczęściej są skutkiem ciąży pozamacicznej. Mam 30 lat, stres jest większy, bo wiadomo z wiekiem trudniej o ciążę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Proszę daj znać jako był wynik, musisz być dobrej myśli, będzie dobrze!!!!!!

Twat zrobiłaś podczas plamienia czy po? Ile byłaś przed planowana moesiaczka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Beta wzrosła prawidłowo, wynik 271 z haczykiem. Byłam 5 dni przed miesiączka. Test zrobiłam na 2.dzień plamienia. Z racji, że u mnie okres jest bardzo obfity, więc wiedziałam, że coś jest nie tak. Dodam tylko, że mam córkę rodzona w 2013 roku. W ciąży z nią nie miałam żadnych plamien, kompletnie nic. Ciąża jak marzenie. Dopiero od zeszłego roku, kiedy zdecydowałam się na drugie, zaczęły się wyboje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Gratuluję, wszystko będzie dobrze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Plamienie implantacyjne

Ty zrobiłaś test?

Tam któraś z dziewczyn pisała, że miała 2 kreski, ale druga zniknęła. Ja tak miałam przy ciąży pozamacicznej. Po poronieniu, beta po 48h spadła mi o połowę z 600 na 300, lekarze stwierdzili poronienie samoistne. Po 2 tygodniach, kontrola bety. Beta wynosiła ponad 1000. Trafiłam do szpitala, na usg pusto. Nie ma nic. Lekarze w szoku. Cały sztab lekarzy ginekologow mnie badalo, nawet profesor od in vitro. Bo beta mi spadała mniej więcej o 20 pkt, ale macica pusta. Dopiero po 3 dniach pobytu w szpitalu pojawił się mój zarodek. Niestety w jajowodzie. Na drugi dzień z samego rana trafiłam na stół operacyjny.

Kolejna pisała, że na objawy za wcześnie. Nieprawda. Już w 3. tygodniu mogą być objawy. Częste oddawanie moczu czy tkliwe piersi, u mnie dochodzi senność. Często śpię. I tak miałam w każdej ciąży. Z pierwszą córka, przed poronieniem i przy ektopowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Termin miesiączki mam 12 mają wiec jeszcze za wcześnie na testy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

U mnie wyszedł na kilka dni przed okresem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

u mnie krwawienie implantacyjne trwalo dwa dni zywej krwi i dwa jasno brazowe delikatne plamienie.Bylo bezbolesne.Wystapilo w7,8 dniu po owulacji.Po plamieniu testy wychodzily lekko pozytywne a dzien przed terminem prawdziwego okresu wyszedl juz mocno pozytywny.Nastepnie od terminu miesiaczki bole okresowe tak z piec razy dziennie,najgorzej wieczorem,myslalam sobie wtedy ze chyba jednak dostane ten okres hehe. PO trzech tyg przeszly. A mdlosci mialam nie mocne ale pamietam ze wystapily tak okolo 5,6 tyg ciazy,mdlilo mnie i nie moglam zjesc moich ulubionych potraw.Najwczesniejszy objaw to chyba nadwrazliwe piersi i uderzenia goraca,szybsza przemiana materii tak kolo tydzien czasu, chyba byla burza hormonalna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Cześć, od czterech dni mam lekkie plamienie. I bóle krzyża i podbrzusza. (@ zawsze mam dość obfite). Dzisiaj robiłam test wyszedł negatywny. Sprawę z określeniem dnia spodziewanej miesiączki utrudnia fakt, że 31/03/2020 miałam łyżeczkowanie po poronieniu niepełnym. 28/04 lekarz na kontrolnym USG widział pecherzyk 19mm i "okazałe" Endometrium powiedział, że owu mogła już być lub będzie lada dzień, jeśli chcemy możemy próbować. (Jako, że tydzień przed wizytą u ginekologa robiłam beta hcg i wynosiła ponad 130 założyłam, że nie ma szans na owu i ciążę w tym cyklu. Pozwoliliśmy sobie z mężem na chwilę zapomnienia na kilka dni przed wizytą u lekarza i dzień po. Po tygodniu pojawiło się to dziwne plamienie.. Przed poprzednią ciąża implantacja trwała dwa dni i ledwie była odczuwalna i zauważalna. Wtedy po kilku dniach po tym plamieniu (myślałam, że róż reguł ów ała się @) wykonałam test i pojawiła się delikatna kreska a na drugi dzień potwierdziła to beta hcg 460. Mam cichą nadzieję, że i tym razem się udało. Za kilka dni dla samej siebie zrobię test z krwi żeby zaspokoić ciekawość i niepewność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Hej, jeśli dobrze rozumiem, to masz bete powyżej 5, czyli ciąża jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Ta wysoka beta nie zeszła do końca po poronieniu i lyzeczkowaniu więc założyłam, że nie możliwym jest abym miała w ogóle owulacje. Dzien później miałam wizytę ktrl u ginekologa o powiedział że jest pecherzyk i mogła być lub będzie owu. Dzień później stwierdziliśmy z mężem że próbujemy. Tydzień po tym, czyli od tej środy do dzisiaj mam lekkie plamienia które nijak nie przypominają moich @. Trochę pobolewa podbrzusze ale nie tak jak zawsze przy @. W poniedziałek idę zrobić beta hcg żeby sprawdzić czy spadło czy może rośnie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Plamienie implantacyjne

Dziwne, że lekarz Wam pozwolił starać się o dziecko miesiąc po łyżeczkowaniu. Po takim zabiegu trzeba odczekać minimum 3 miesiące, a najlepiej pół roku bo endometrium jest uszkodzone i musi się zagoic. Do tego hormony muszą się ustabilizować.
Taka szybką ciąża, o ile w ogóle to ciąża może być bardzo trudna do donoszenia, może dojść do poronienia, odklejania łożyska, krwiaków, do tego hustawka hormonów może źle wpłynąć na dziecko i Ciebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Po łyżce 3 miesiące spokojnie. Ja po laparoskopii musiałam czekać też tylko 3 miesiące. Po 3 pełnych miesiaczkach miałam światło na staranie się o malucha.

Daj znać, jak Twoja beta.
Chociaż mi coś tu nie gra, bo u mnie zaraz po poronieniu beta spadła o połowę..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Wylądowałam w szpitalu. Poronienie ;< Moja beta z piątku 271 spadła do 64..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Marika zrobiłaś test ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Plamienie implantacyjne

Witam dziewczyny czy ktoś tu jeszcze jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Plamienie implantacyjne

Ja właśnie czytam :D szukam po całym internecie informacji, bo jestem w 22dc dopiero i zaczęłam plamic. Cykle zwykle są 29 dniowe, więc nie wiem co jest..jestem prawdopodobnie 9 dni po owulacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To może być plamienie implantacyjne. Proponuję iść na betę 2 dni po skończeniu plamień lub zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki.
Powodzenia!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To było to mam dzisiaj 2 kreseczki ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gratuluję
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć dziewczyny! Może jeszcze któraś tutaj zagląda i coś doradzi :)
Ostatnia miesiączkę miałam 21.10 cykle zwykle 24dni na progesteronie albo i szynciej. W tym miesiącu czysto i w dzień spodziewwnej miesiączki test negatywny :( w 26 dniu cyklu pojawiło się delikatne plamienie, jasno różowe widoczne na papierze. Dzisiaj (27 DC) troszkę mocniejsze z bólami jakby miesiączkowymi ale też tylko na papierze.. czy są jakieś szanse, że owulacja się przesunęła i to implantacja? Czy któraś z was tak miała? Nie chcę się nakręcać, bo w tym miesiącu nawet troszkę odpuściłam myślenie o dzizi.. a tu taka niespodzianka..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Różne rzeczy się zdarzają. Ja nawet raz zaszłam w ciążę w dniu spodziewanego okresu. Tak tak, cykl się coś rozregulował i owulacja była w dniu spodziewanego okresu . I tak zamiast miesiączki pojawiła się.. ciąża hehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

O proszę! Gratulacje! :) ja już tak bardzo bym chciała, że co 5 min biegam sprawdzać, czy to @ czy nie... Zazwyczaj 2dzien miałam już obfity.. z rana myślałam, że się rozkręci.. ale teraz znowu jakby mniej... Sama już nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak to, Justin?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam 8 dni do okresu pojawiło się plamienie raz różowe a później brazowe lekko brzuch mnie tylko bolał. @ mam zawsze obfite i bolesne . Myślicie ze to płomienie implantacyjne? Nie chce testu robić bo znów się zawiode a lekarz dopiero w następnym tygodniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Test zrób za tydzień. Teraz i tak ci nic nie pokaże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieki. Mam nadzieję ze w końcu się udało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

7latek nie chce czytać (33 odpowiedzi)

Mój syn mimo znajomości wszystkich liter nie chce czytać. Nie umie,nie chce złożyć wyrazu w...