Zderzak od Mazdy (1) Świetny warsztat! Super wykonana robota spawalnicza. Zderzak PUR naprawiony w... Tomasz spawanie plastikowej klamry zatrzaskowej do plecaka (1) Bardzo uprzejma i profesjonalna obsługa. Fachowiec w parę minut naprawił mi... Jolanta Polecam wszystkim usługi w tym warsztacie. (1) Uszkodzony zderzak Audi A6 – naprawa wykonana doskonale, zgodnie z umową, w... Artur
pospawane część od lodówki (drzwiczki) (1) Jestem przeszczęśliwa, że odzyskałam swoją lodówkę. Oczywiście części... Katarzyna Polecam (1) Zaniosłem im lampę od Volvo z wyłamanym uchwytem. Bardzo dobrze przyspawali... Robert Box samochodowy. (1) Oddałem do naprawy box samochodowy od Toyoty. Box jest koloru czarnego, i po... Andrzej Zderzak PUR (1) Bardzo porządnie naprawili mi zderzak PUR od Mercedesa, uszkodzony po... Darek Warsztat pierwsza klasa! (1) Do Plastik AG zaniosłem wyłamaną aluminiową rurę pod siodełkiem. Obsługa... Maciek Fachowiec pierwsza klasa. Szczerze polecam. (1) Spawanie plastiku, tylny zderzak. Spore pęknięcie bardzo ładnie zaklejone i... Ford Focus II Naderwany reflektor w C5 (1) Dobra "stara szkoła" z myśleniem przy usuwaniu usterek, niskie ceny, robota... Zygmunt Szybko i solidnie (1) Ja też polecam ten zakład wysoki standard usług i duza wiedza z zakresu... Zadowolony szybko i po dobrej cenie (1) Spawanie przedniego zderzaka (pęknięcie) w Hondzie Civic po delikatnej... Zadowolony Jacek - opinia (1) Bardzo solidna i trwale wykonana robota, posiadam nietypowe auto, do którego... Jacek Polecam (1) Cofając autem (toyota Corolla d4d kombi) wjechałem w śmietnk. W zderzaku... SzymonB