Plażka

Bistro Jedzenie na wynos

Gdańsk, Zofii Nałkowskiej 3

Basia - ocena (1) Niestety z przyczyn chorobowych zawsze zaniżam wolt i Plazka mnie ratuje tym... Basia Bogdan - ocena (1) Pyszneee jedzonko !! Bogdan Michalina Piotruszewska - ocena (1) Mieszkam w okolicy Wrzeszcza i raczej jadam na Wajdeloty bo mi po prostu... Michalina Piotruszewska
Mikoś - ocena (1) Pysznieeee!!!!! Mikoś Romeek - ocena (1) Pyszne i kolorowe jedzonko polecanko !! I obsługa the best ! Romeek Monika - ocena (1) Kocham to pyszne i piękne jedzonko Monika Patryk - ocena (1) Najlepsze na swiecie! Super obsługa, lokalizacja i jedzonko. Polecam też... Patryk Sandra - ocena (1) Pyszne jedzonko, przemiła obsługa i najlepsze drineczki pod słońcem! Sandra sMaczek - ocena (1) Och, pizzerinki są jak małe krążki szczęścia, które rozkwitają w moim... sMaczek Aleksander - ocena (1) Bardzo dobre dania i drinki. Dobra lokalizacja blisko parku i plaży. Idealne... Aleksander fajerwerka - ocena (1) pizzerinki pycha, mój brzusio jest szczęśliwy fajerwerka Gdańszczanin - ocena (1) najlepsze jedzonko, wspaniała obsługa i super klimat:) Gdańszczanin Gracjan R. - ocena (1) Moje wrażenia są bardzo pozytywne! Gracjan R. Marina - ocena (1) Przepyszne jedzenie! Marina Agatka - ocena (1) Pyszne, sezonowe jedzenie. Każdy znajdzie swój smak dzieciństwa w wersji... Agatka Agata - ocena (1) Bardzo smaczne, polecam Agata uzależniona od pyzuchów - ocena (1) Jedzenie uzależnia, pięknie podane i pysznie dobrane składniki. Pychota uzależniona od pyzuchów Jp - opinia (1) Jestem w szoku- nigdy bym nie pomyślał że danie bez mięsa może być tak dobre.... Jp M - opinia (1) Pycha wege szama. Mięsożerca jak ja się skusił i był zachwycony. M Krzysztof - opinia (1) jedzenie po prostu pyszne Krzysztof